Celodenní zájezd pro 1 za rybami, motýli či nákupy ve Vídni
Ryby v protiletecké věži a exotičtí motýli. Zní to tak trochu jako čistě náhodný výběr slov, opak je však pravdou – takový program totiž budete mít během vašeho celodenního výletu do rakouské Vídně. Navštívíte tam Dům moří i Dům motýlů a ještě vám zbyde spoustu času na nákupy či procházky.
399 Kč
původní cena
599 Kč
dosud zakoupeno
2 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 8 lidí.
Platnost voucheru:
28. 7. 2018
 • Ušetříte 200 Kč
 • Celodenní zájezd do Vídně pro 1
 • Návštěva Domu moří a Domu motýlů
 • Možnost návštěvy věže Donauturm
 • Doprava autobusem
 • Služby průvodce
 • Termín zájezdu: 28. 7. 2018
 • Zájezd pořádá CA Vestour

Důležité dokumenty

 • Před podpisem smlouvy o zájezdu je možno provést storno přes zákaznickou podporu a to do 30 dnů od vytvoření objednávky na slevovém portálu Pepa.cz.
 • Po podepsání smlouvy o zájezdu se stáváte zákazníkem CK nebo CA a vše se řídí VOP dané CK nebo CA.
 • Před případnými nepříjemnostmi vás, klienty CK, chrání pojištění proti úpadku, které patří mezi povinné dokumenty CK.

Vídeň je známá svým netradičním urbanistickým plánováním, a tak vlastně ani není moc překvapivé, že pokud se chcete jít podívat na ryby do akvária, zamíříte do bývalé protiletecké věže z dob před 2. světovou válkou. A pokud vás nezajímají vodní tvorové, můžete zajít za motýli nebo přímo do centra města.

 

Cestovní agentura Vestour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Program:


Odjezd v ranních hodinách. Kolem 10:00 příjezd do Vídně. Dunajská vyhlídková věž (Donauturm, 252 m), možnost výjezdu výtahem za 35 sekund, procházka po nábřeží u sídla Organizace spojených národů (Vídeňský Manhattan) nebo individuální volno.

 

Cestovní agentura Vestour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Odpoledne návštěva Domu moří (Haus des Meeres) – dříve jedna z obranných protileteckých věží. Několikapatrové betonové pevnosti bez oken stále připomínají nálety během druhé světové války ve Vídni. Tam, kde bývaly bunkry, sklady munice a vysílače, plavou dnes v akváriích ryby a stojí umělecká díla. Dvě stavby se totiž proměnily v mořské muzeum a galerii. Prohlídka unikátního vodního světa.

 

Cestovní agentura Vestour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

V zážitkovém akváriu se mohou děti díky „potápěčským přilbám“ zabudovaným do dna akvária podívat do světa tropických ryb. Klienti, kteří nebudou mít zájem o návštěvu Domu moře, mohou využít volna k prohlídce Domu motýlů (Schmetterlinghaus), kde je chováno na 50 druhů živých exotických motýlů, které lze sledovat z bezprostřední blízkosti.

 

Cestovní agentura Vestour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

A pokud nejste na zvířátka, využijte čas k nákupům na Mariahilferstrasse a k návštěvě některé z vídeňských kavárniček či ochutnávce jablečného štrúdlu nebo dortíku Sacher. V cca 18:30 odjezd domů. Návrat ve večerních hodinách.

 

Cestovní agentura Vestour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Odjezdová místa:

Prostějov, Mostkovice, Plumlov, Vícov, Stínava, Malé Hradisko, Protivanov, Buková, Benešov u Boskovic, Okrouhlá, Vratíkov, Hrádkov, Boskovice, Lhota Rapotina, Doubravice nad Svitavou, Rájec – Jestřebí, Blansko, Lipůvka, Brno (06:00), Mikulov (nebo kdekoliv na trase) 

Cena zahrnuje:

 • autobusovou dopravu
 • služby průvodce

Cena nezahrnuje:

 • vstupné do Domu moří 17,60 eur (senioři 13,10 eur; studenti 13,10 eur; děti 6–15 let 8 eur; děti 3–5 let 5,40 eur), Dům motýlů 6,50 eur (senioři 5,50 eur, studenti 5 eur, děti 3–6 let 3,50 eur), Dunajská vyhlídková věž 9,90 eur (skupina od 20 osob 5,20 eur)

 

Cestovní agentura Vestour - Zahraničí - ilustrativní foto

 

 • Veškeré reklamace musí být řešeny bezodkladně s průvodcem na místě.
 • Každá osoba musí mít zakoupený svůj vlastní voucher.
 • V případě nenaplnění kapacity může být zájezd zrušen.
Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Poté voucher uplatněte u CA na e-mailu: info.vestour@gmail.com, tel. čísle +420 724 893 691 či přes rezervační formulář https://goo.gl/ZSQbnc. Při rezervaci uveďte své kontaktní údaje a kód voucheru (v rezervačním formuláři do poznámky).
 3. Odesláním závazné objednávky zájezdu spolu s vouchery se klient řídí VOP Cestovní agentury Vestour.

Kde voucher uplatnit?

Cestovní agentura Vestour

Okrouhlá 153
Boskovice
680 01

Telefon: +420 724 893 691
E-mail: info.vestour@gmail.com

Zvětšit mapu

Mapa Ryby v protiletecké věži a exotičtí motýli. Zní to tak trochu jako čistě náhodný výběr slov, opak je však pravdou – takový program totiž budete mít během vašeho celodenního výletu do rakouské Vídně. Navštívíte tam Dům moří i Dům motýlů a ještě vám zbyde spoustu času na nákupy či procházky.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít