Dámský kadeřnický balíček s možností barvení v Ostravě
Pokud už vaše hříva zoufale volá o pomoc, je čas navštívit zkušené resuscitátory. Třeba ty z ostravského kadeřnictví Elán! Jejich kadeřnice vám vykouzlí krásný dámský střih pro všechny délky vlasů a vybrat si můžete také variantu s barvením.
od 179 Kč
původní cena
300 Kč
dosud zakoupeno
5 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 7 lidí.
Platnost voucheru:
do 31. 8. 2017
  • Ušetříte 121 Kč
  • Kadeřnictví Elán v Ostravě
  • Dámský střih
  • Konečný styling
  • Na všechny délky vlasů
  • Barvení (pouze 2. varianta)
  • 1. varianta za 179 Kč: Dámský střih
  • 2. varianta za 449 Kč: Dámský střih + barvení

 Otevírací doba

Dle předchozího objednání.

Přečtěte si na blogu

I vaše vlasy může někdy postihnout klinická smrt. Nebo alespoň kritický stav. Projevuje se roztřepenými konečky, barvou bez jakéhokoli života a občasným vykouknutím šedin. Nevíte co s tím? Tak zaskočte do kadeřnictví Elán v Ostravě, tam si vašimi vlasy snadno poradí!

 

                    

Připraven je pro vás standardní balíček, který zahrnuje dámský střih a samozřejmě i konečný styling. Díky tomu můžete ze salonu rovnou vyrazit třeba na večírek, kde rozhodně zazáříte.

 

 

Pokud ale potřebujete kromě samotného střihu také doladit nebo dokonce úplně změnit barvu, je pro vás připravena druhá varianta kadeřnického balíčku, která zahrnuje i barvení.

 

 

Balíček se vztahuje na všechny délky vlasů, takže se nemusíte bát žádného doplatku ani v případě, že zrovna ty vaše jsou velmi dlouhé. V kadeřnictví Elán si profesionálně poradí i právě s vaším účesem.

 

 

Nutno se objednat předem na telefonním čísle +420 739 542 925.

Kde voucher uplatnit?

Kadeřnictví Elán

30. dubna 2944/1
Ostrava
702 00

Telefon: +420 739 542 925

Zvětšit mapu

Mapa Pokud už vaše hříva zoufale volá o pomoc, je čas navštívit zkušené resuscitátory. Třeba ty z ostravského kadeřnictví Elán! Jejich kadeřnice vám vykouzlí krásný dámský střih pro všechny délky vlasů a vybrat si můžete také variantu s barvením.

Diskuze

V diskuzi se nachází 6 příspěvků. Chcete se o nabídce dozvědět více? Nebojte se nás zeptat.

Vstup do diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít