Kariéra

O nás

Pepa.cz je jeden z největších slevových portálů v České republice. Denně pro vás připravujeme ve spolupráci s tuzemskými i zahraničními hotely, penziony, letovisky a cestovními kancelářemi výhodné slevy na letní i zimní dovolenou, wellness pobyty, poznávací zájezdy či romantické víkendy pro dva.

Kromě dovolené najdete na Pepa.cz mnoho hromadných slev z oblasti módy, zboží, zážitků a nebo velmi oblíbené slevy na jídlo a pití.
A protože je s tím vším hodně práce, neustále hledáme nové členy do týmu. Třeba jste jedním z nich právě vy.

O životě v pepa.cz - přidej se k nám

Volná pracovní místa

Kancelář Pozice Místo Přidáno
Obchodníci Obchodní hrdina Praha 20.06.2017
Marketing Data/Business Analyst Praha 20.07.2017
Podpora Koordinátor rezervací Pepa.cz Praha 20.07.2017
Editoři Umíš kouzlit s grafikou? Praha 20.07.2017

Neoslovila vás ani jedna z volných pozic? Nevadí! Zašlete nám CV na lucie.zajickova@pepa.cz a pokud se uvolní pozice vhodná pro vás, dáme vám vědět.

Proč by se vám u nás líbilo?

Pořádáme každoměsíční shrnutí a párty - nejprve se formálně zhodnotí předešlý měsíc a poté pokračuje neformální zábava, obvykle v režii některého z oddělení.

Máme Pepův superfastfood - místo, kde každý najde něco, co má rád.

Jezdíme na teambuildingy - několikrát v roce máme společné akce.

Vlastní hrneček - nejsme hlava na hlavě a každý zaměstnanec si ranní kafíčko může uvařit do svého hrníčku se jménem.

Vzděláváme se - konference, přednášky, ... máme přehled
a víme, kde se co šustne.

Snídáme společně - každý třetí pátek v měsíci si společně pochutnáváme na čerstvé snídani.

Charitativní akce - podporujeme charitu a několikrát do roka se účastníme různých akcí.

Odpočíváme - po tvrdé práci přichází čas na odpočinek, ten může být i aktivní - firemní fotbálek se u nás netrhne.

Sportujeme - nejen, že frčíme na Multisport kartě, máme
i firemní fotbalové družstvo.

Proč by se vám u nás líbilo? Proč by se vám u nás líbilo?
Proč by se vám u nás líbilo?

Jak probíhá výběrové řízení?

Náš tým

Petr Sýkora
Výkonný ředitel

Petr zodpovídá za funkčnost manažerského týmu a dobrou atmosféru ve firmě. Zabývá se především strategií naší společnosti a vyhledáváním slabých míst uvnitř firmy. Hlavu si vyčistí při sportu. Nejvíce ho baví fitness, bojové sporty a fotbal.

Martina Veselá
HR manažerka

První člověk, se kterým se potkáte, než nastoupíte do firmy, je právě Martina. Vybírá kolegy do našeho už celkem velkého týmu a zároveň se stará, abychom byli všichni spokojení. Po práci si ráda zajde na procházku se svým pejskem nebo si pustí pěkný film. Jejím koníčkem je cestování a beach volejbal.

Petra Budková
Manažerka zákaznické podpory

Petra vede jedno z velmi důležitých oddělení, kterým je péče o zákazníky. Její oddělení denně vyřídí obrovské množství dotazů našich klientů po telefonu,
e-mailu, chatu nebo i na diskuzních fórech. Petra ráda čte, navštěvuje divadlo a kino. Nejraději si pochutnává na mexické kuchyni a na knedlíkách.

Levon Ter-Ghazaryan
Obchodní ředitel

Šéfem našich obchodních zástupců je Levon. Zodpovídá za implementaci a rozvoj obchodní a prodejní strategie naší firmy. Ve volném čase se věnuje sportu, vzdělává se
v oblasti historie a nebo si zajde na sushi.

Jana Bačová
Marketingová manažerka

Jana se stará o veškeré marketingové aktivity, na starost má také celkovou komunikaci, a to jak se zákazníky, tak i s lidmi v rámci naší firmy. Když zrovna nepracuje, ráda si přečte hezkou knihu, podívá se na seriál nebo sportuje.
Ve volném čase se věnuje práci s dětmi a mládeží.
K jídlu má nejraději bramborové knedlíky se švestkami.

Petra Hnátková
Šéfeditorka

Petra je kapitánkou našeho oddělení editorů. Velmi úzce spolupracuje s naším obchodním oddělením, od kterého přebírá podklady pro editaci. Práci potom rozděluje mezi naše pilné kreativce. Petra se zajímá o vesmír, historii a miluje Skandinávii.

Andrea Černá
Ambasador
+420 774 702 345

Andrea zastřešuje pozici Ambasador obchodních partnerů. Komunikuje s nimi každý den a zajišťuje, aby spolupráce s Pepa.cz probíhala v pořádku a partneři byli spokojeni. Pozice je jí šitá jak na míru, jelikož ráda komunikuje s lidmi. Ve volném čase se ráda věnuje sportu, cestování - její nejoblíbenější místo je Los Angeles.


Připojit životopis:

Nebo pište rovnou naší HR manažerce Lucce! Zašlete ji CV a průvodní dopis na lucie.zajickova@pepa.cz, určitě se vám co nejdříve ozve, co a jak :)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.