Konzumace v hodnotě až 1 200 Kč v indické restauraci v Praze
Zažijte letní románek a podlehněte lásce s chutí Orientu v pražské restauraci Indian Happy Tandoor. Nejenže její lákavý vzhled plný barev bude lahodit vašemu oku, ale její vůně bude natolik podmanivá, že jí okamžitě propadnete. A co teprve až ji ochutnáte!
od 499 Kč
původní cena
800 Kč
dosud zakoupeno
15 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 3 lidi.
Platnost voucheru:
do 30. 9. 2017
  • Ušetříte 301 Kč
  • Tradiční indická restaurace Indian Happy Tandoor
  • Konzumace pro 2 osoby
  • Indičtí kuchaři, autentické prostředí, tradiční speciality
  • Akce se nevztahuje na nápoje
  • Konzumace v hodnotě 800 nebo 1 200 Kč
  • 1. varianta za 499 Kč: Konzumace pro 2 v hodnotě 800 Kč kromě lososa, krevet a jehněčího
  • 2. varianta za 699 Kč: Konzumace pro 2 v hodnotě 1 200 Kč včetně všech pokrmů

 Otevírací doba

Út–So 12:00–22:30
Ne 13:00–22:30

 Nekuřácký podnik

Překročíte-li práh restaurace Indian Happy Tandoor, bude vám připadat, že jste urazili tisíce kilometrů, které vás dovedly do vzdálené Indie. Zde totiž, v autentickém prostředí indické restaurace, vám opravdoví indičtí mistři připraví tradiční speciality, které ve vašich ústech rozpoutají doslova ohňostroj chutí.  

 

Konzumace v hodnotě 600 Kč v indické restauraci v Praze

 

Indický restaurant Indian Happy Tandoor je novým pražským synonymem pro dokonalost v oblasti indické kuchyně. Zde se snoubí různé vlivy kulinářských umění z Indie a Kašmíru, stejně tak jako kultura a tradice těchto zemí.

 

Konzumace v hodnotě 600 Kč v indické restauraci v Praze

 

Cílem je udržet tradiční a hluboce ctěnou chuť v souladu s ingrediencemi té nejvyšší kvality. Každý pokrm obsahuje početné kombinace koření a odráží hloubku indické kuchyně.

 

Konzumace v hodnotě 600 Kč v indické restauraci v Praze

 

Restaurace se specializuje na pokrmy připravované v peci TANDOOR (jílová trouba), kterých zde najdete širokou škálu – více než 50 jídel jak pro vegetariány, tak pro milovníky masa.

 

Přílohy a koření – čatní, kari, čočka (daal) a indická nakládaná zelenina (pickles) přispívají k celkové chuti a kontrastu jídla.

 

Konzumace v hodnotě 600 Kč v indické restauraci v Praze

 

Akce se vztahuje na všechna jídla z jídelního lístku kromě krevet, jehněčího, hovězího a lososa (u 1. varianty). U druhé varianty si můžete vybrat, co hrdlo ráčí. Jídelníček obsahuje spousty pokrmů – od předkrmů, přes hlavní chody až po tradiční dezerty. Akce se nevztahuje na nápoje.

 

Konzumace v hodnotě 600 Kč v indické restauraci v Praze

 

Nutná rezervace předem na tel. čísle: +420 607 024 430.

Kde voucher uplatnit?

Indian Happy Tandoor

Zenklova 232
Praha 8
182 00

Telefon: +420 607 024 430
E-mail: info@indianhappytandoor.cz

Zvětšit mapu

Mapa Zažijte letní románek a podlehněte lásce s chutí Orientu v pražské restauraci Indian Happy Tandoor. Nejenže její lákavý vzhled plný barev bude lahodit vašemu oku, ale její vůně bude natolik podmanivá, že jí okamžitě propadnete. A co teprve až ji ochutnáte!

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít