pepa.cz
váš známý přes slevy

Pepa

Jak by vám špachtle a žehlička mohly pomoci v boji za krásnější pleť? Pokud sáhnete po těch správných, pozitivní výsledky vás mile překvapí.

 

Kosmetické ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí v Brně

 

Ultrazvuková digitální špachtle je moderní kosmetický přístroj, který na jednoduchém fyzikálním principu pomáhá pečovat o vaši krásu. Používáním tohoto přístroje bude vaše pleť viditelně tonizovaná, vyčištěná a jemná.

 

Vibrací a zahříváním ultrazvukem dojde ke stimulaci regeneračních buněk a pleť je tak chráněna před stárnutím. Zároveň ultrazvuk posiluje antioxidační mechanismy pokožky.

 

Kosmetické ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí v Brně

 

Galvanická žehlička je přístroj, který používá galvanický proud s infračerveným čidlem pro mírné prohřátí pokožky. Působením galvanického proudu se aplikované kosmetické přípravky rozdělí v elektrickém poli dle svého náboje – ionizují se. Takto lépe pronikají do kůže a jsou snadněji pohlcovány buňkami pokožky nebo pronikají do mezibuněčných prostor.

 

Kosmetické ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí v Brně

 

Galvanická žehlička zpevňuje kontury obličeje a přispívá k omlazení a regeneraci obličeje, krku a dekoltu, zmírňuje kruhy pod očima, hloubkově čistí pokožku a zprůchodňuje póry k buňkám.

 

Kosmetické ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí v BrněVŠECHNY SLEVY

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace