Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
Online kurz partnerských masáží pod vedením Jana Šela
Ať už patříte mezi ty, kteří nevítají s otevřenou náručí, když se jich dotýká cizí člověk, nebo si chcete jen zpříjemnit okamžiky strávené s partnerem, právě pro vás je určen online kurz partnerských masáží. Na jeho konci budete moci masírovat svého partnera tak, že si bude připadat jako v ráji.
990 Kč
původní cena
1 990 Kč
dosud zakoupeno
2 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 30. 9. 2017
 • Ušetříte 1 000 Kč
 • Online kurz partnerské masáže
 • Masérská škola Jana Šela
 • Zkušený lektor s 11letou praxí
 • Teorie i praxe
 • Podrobná skripta a neomezený přístup k instruktážním videím
 • Individuální přístup k lekcím dle vašich možností

Přečtěte si na blogu

Umíte si představit, že byste se s něhou a vášní dotýkali svého telefonu? A co displeje tabletu? Nebo preferujete klávesnici? A co takhle veškerou svou vášeň a něhu využít při masáži svého partnera, který si ji jistě zaslouží víc? Právě to vás naučí online kurz partnerských masáží, jímž vás provede Jan Šel.

 

 

Partnerská masáž změní váš vztah jednou pro vždy. Jde o hluboký a romantický prožitek. Kurz je zábavný, hravý a osvěžující. Je určen pro dvojice, které chtějí zničit stereotyp a zažít něco nového a příjemného. Čekají vás společně strávené chvíle, které dodají vztahu nový dech a obnoví vášeň a touhu.

 

 

Nejlepší ze všeho je, že když se masáž naučíte, získáte dar na celý život. Zažijete neuvěřitelné intimní propojení. Věřte, že po masáži se bude váš partner cítit báječně, odlehčeně, uvolněně, a to i přesto, že jste masérský začátečník.

 

 

Jan Šel pro vás připravil nový způsob, jak nejpohodlněji masírovat v příjemné a svůdné atmosféře, tam kde se cítíte nejlépe – u vás v pohodlí domova. V kurzu vám ukáže nejromantičtější způsob, jak masírovat svého partnera. Vysvětlí vám, jak se na masáž připravit. Naučíte se, jak svému partnerovi ulevit od bolesti na krku, zádech, chodidlech a celém těle.

 

 

Zbavíte se chyb při masírování a ukážete si, jak uvolnit ztuhlé svaly. Vše s podporou zkušeného lektora. V kurzu vás čeká 17 videolekcí, masérské techniky a skripta ve formátu PDF. Získáte kompletní návod, jak zmáčknout ty správné body, jak a kam položit ruce a co s nimi dělat. Krok za krokem si projdete masérské techniky od hlavy až k patě.

 

 

Teorie obsahuje

 1. Základní postupy a techniky masírování
 2. Jaké jsou blahodárné a léčivé účinky masáže
 3. Co je partnerská masáž
 4. Jak se správně dotýkat
 5. Jak navázat komunikaci před masáží
 6. Kdy je masáž blahodárná a kdy je lepší se jí vyhnout
 7. Kdy masáž provádět
 8. Jak dlouho masírovat
 9. Jakým stylem masírovat
 10. Jaké oleje si vybrat
 11. Jak připravit místnost
 12. Co musí masér dodržovat
 13. Co musí masér znát
 14. Jaký je kodex maséra
 15. Co partner očekává
 16. Jak pracovat se stresem
 17. Jak se můžete masírovat sami
 18. Psychologie doteku

 

 

Díky praxi zvládnete

 1. Masáž zad
 2. Masáž nohou zezadu
 3. Masáž nohou zepředu
 4. Masáž hýždí
 5. Masáž rukou zezadu
 6. Masáž rukou zepředu
 7. Masáž dekoltu
 8. Masáž břicha
 9. Masáž hlavy
 10. Masáž obličeje

 

 

Jan Šel je masér české reprezentace s 11letou praxí, který namasíroval už 3 500 lidí. Je zakladatelem masérské školy, autor online kurzu Partnerská masáž a bývalý reprezentant České republiky v silniční cyklistice a cyklokrosu.

 

 

Kurz je nutné objednat na e-mailu: info@jansel.cz. Při objednávce uveďte kód voucheru. Poté vám budou zaslány přístupy do systému online kurzu.

Kde voucher uplatnit?

Masérská škola Jana Šela

Štěpánská 630/53
Praha 1
110 00

Telefon: +420 774 774 839
E-mail: info@jansel.cz

Zvětšit mapu

Mapa Ať už patříte mezi ty, kteří nevítají s otevřenou náručí, když se jich dotýká cizí člověk, nebo si chcete jen zpříjemnit okamžiky strávené s partnerem, právě pro vás je určen online kurz partnerských masáží. Na jeho konci budete moci masírovat svého partnera tak, že si bude připadat jako v ráji.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze