Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
Permanentka na 10 cvičení na přístroji VacuShape v Brně
Jak začít hubnout, když v těchto vedrech se nejde pomalu pohnout? Navštivte salon Pod Schody v Brně a tam vám ukážou, jak na to. Rovnou 10x si totiž zacvičíte na přístrojích VacuShape či VacuStepper a Bodyroll.
749 Kč
původní cena
1 900 Kč
dosud zakoupeno
9 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 30. 9. 2017
Hodnocení nabídky Více informací

4,5 / 5

Hodnotili 4 zákazníci
100 % zákazníků doporučuje
 • Zákazník
  05.05.2017
  Příjemné prostředí, milá obsluha, možnost si domluvit jakýkoliv termín a čas cvičení. Doporučuji :)
  Poloha studia
 • Alex Alexandra
  14.02.2017
  Jsem moc spokojená. Po 10-ti vstupech zde zakoupených, jsem si do studia "Pod schody" koupila permanentku a chodím dál. Skvělé na hubnutí, kondici,…
10 hubnoucích cvičení v Brně 4.5 4 749
 • Ušetříte 1 151 Kč
 • Salon Pod Schody v Brně
 • Revoluční aerobní stroj pro redukci pomerančové kůže a nežádoucího podkožního tuku
 • 10x 30 minut na přístrojích VacuShape či VacuStepper
 • 10x 5 minut Bodyroll
 • 1x 40 minut v lymfodrenážních kalhotách

 Otevírací doba

Dle předchozí domluvy.

Žádné činky, poskakování, dřepování, intenzivní běhání ani úmorné diety, a přesto můžete dosáhnout neuvěřitelných výsledků ve snaze o štíhlejší postavu. Ptáte se jak na to? Odpověď je prostá – VacuShape!

 

 

VacuShape a VacuStepper jsou speciální přístroje pro odstranění nežádoucí pomerančové kůže a koncentrované spalování tuků v problematických oblastech boků, břicha, stehen a hýždí. Zvláštním a unikátním rysem přístroje VacuShape je vakuový systém, který vytváří nízký atmosférický tlak.

 

 

Trénink ve VacuShape i ve VacuStepper probíhá chůzí na běžeckém pásu po dobu 30 minut. Problémové partie se přitom nacházejí v podtlakové kabině. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit.

 

V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a z pouhých 20 % cukry.

 

 

Výhodou je, že chodit může téměř každý. Je to velmi přirozený způsob pohybu, který nepoškozuje klouby a vazy a nehrozí při něm velká zranění. Chůze neodrazuje ani lidi, kteří mají nadváhu nebo špatný pohybový rozsah. Odpadá tak psychický blok z toho, že si ti, kteří dlouho nesportovali, budou mezi zkušenými sportovci připadat špatně.

 

 

Kromě toho, že chůze zvyšuje energetický výdej a přispívá tak k hubnutí či k udržení váhy, má také vliv na hladinu tuku v krvi. Ta se nejvíce podílí na vzniku aterosklerózy neboli ucpávání cév. Navíc klesají i hladiny krevního cukru, krevního tlaku, a naopak se zvyšuje odolnost proti stresu a běžné každodenní zátěži.

 

 

Kromě toho vás čeká také pokaždé 5 minut s přístrojem BodyRoll, jenž představuje účinný masážní stroj, který při pravidelném a správném používání dokáže efektivně tvarovat postavu, odstranit nebo zmírnit celulitidu a zmenšit objem ošetřených partií účinným odbouráním tukových buněk.

 

 

 • O případných kontraindikacích se informujte u poskytovatele služby.
 • Nutno se objednat předem na tel.: +420 720 530 269.
Kde voucher uplatnit?

Salon Pod Schody

Kameníčkova 1157/20A
Brno – Žabovřesky
616 00

Telefon: +420 720 530 269
E-mail: zenyakrasa@seznam.cz

Zvětšit mapu

Mapa Jak začít hubnout, když v těchto vedrech se nejde pomalu pohnout? Navštivte salon Pod Schody v Brně a tam vám ukážou, jak na to. Rovnou 10x si totiž zacvičíte na přístrojích VacuShape či VacuStepper a Bodyroll.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze