Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
Přístrojová lymfodrenáž a baňková masáž v Brně
Abyste zhubla rychle do plavek, je tou nejpříjemnější možností a) běhat jako blázen po brněnských ulicích, b) makat jak šílená ve fitku, c) objednat si zázračný elixír hubenosti z teleshoppingu, d) jít na baňkovou masáž a přístrojovou lymfodrenáž do Salonu Pod Schody. Je to tak, d) je správně!
399 Kč
původní cena
800 Kč
buďte první
0 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 31. 8. 2017
  • Ušetříte 401 Kč
  • Salon Pod Schody v Brně
  • 1x 30 minut baňkové masáže
  • 1x 40 minut přístrojové lymfodrenáže
  • Rozproudění lymfatického systému
  • Potlačení únavy
  • Účinná zbraň proti celulitidě

 Otevírací doba

Dle předchozí rezervace.

Přečtěte si na blogu

Léto, ačkoli nepozváno, už dávno opět vkročilo do našich životů a nám tak nezbývá nic jiného, než začít odkládat svršek po svršku. A jestli vám jako každé léto vyvstane na mysli otázka, jestli by nebylo lepší zůstat i ve 40 stupních zahalená, zajděte si do brněnského Salonu Pod Schody. Tam vám to rychle vyženou z hlavy a díky jejich procedurám už se nebudete bát jít do plavek!

 

 

Při použití baňkové masáže se kůže nasává do skleněných baněk. Tím dochází k mechanickému oddělení tukových buněk z celulitických shluků. A to do takové míry, že jimi může lépe procházet větší množství kyslíku a tím docházet k rychlejšímu spalování tuků a jejich následnému odplavení ven z těla pomocí lymfatického systému.

 

 

Při přístrojové lymfodrenáži se pomocí speciálních návleků stlačují končetiny různou intenzitou a vyvolávají tlakové vlny, které se snaží obnovit jak lymfatický, tak žilní systém. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivých látek z těla ven. Lymfodrenáž tak propojuje příjemné pocity z masáže a blahodárnými účinky speciálních masážních technik.

 

 

  • O případných kontraindikacích se informujte u poskytovatele služby.
  • Nutno se objednat předem na tel. čísle: +420 720 530 269.
Kde voucher uplatnit?

Salon Pod Schody

Kameníčkova 1157/20A
Brno – Žabovřesky
616 00

Telefon: +420 720 530 269
E-mail: zenyakrasa@seznam.cz

Zvětšit mapu

Mapa Abyste zhubla rychle do plavek, je tou nejpříjemnější možností a) běhat jako blázen po brněnských ulicích, b) makat jak šílená ve fitku, c) objednat si zázračný elixír hubenosti z teleshoppingu, d) jít na baňkovou masáž a přístrojovou lymfodrenáž do Salonu Pod Schody. Je to tak, d) je správně!

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze