Projížďka na velbloudech s krmením a výkladem na Rakovnicku

Sedíte na hřbetě svého oře s očima upřenýma na 250metrovou trať před vámi. Zrychluje se vám tep a rozšiřují zorničky. Jste připraveni vyjet, ještě pevněji se usadíte mezi dvěma hrby… Ach ano. Dvěma hrby. Sedíte totiž na velbloudovi v Uhrovic mlýně, kde je pro vás připraven celý den plný velbloudů!
99 Kč
původní cena
150 Kč
dosud zakoupeno
20 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 10 lidí.
Platnost voucheru:
do 31. 10. 2017
 • Ušetříte 51 Kč
 • Projížďka na velbloudech s krmením a výkladem
 • Uhrovic mlýn na Rakovnicku
 • 250metrová projížďka na velbloudovi (v ohradě)
 • Výklad o velbloudech
 • Krmení
 • Nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu

 Otevírací doba

Po–Ne 9:00–18:00

Je to na české poměry lehce kuriózní, ale o to lepší zážitek si odnesete. V hlubokém údolí mezi Milíčovem a Slatinou se po louce vedle koní, poníků, krav, ovcí a vietnamských prasat prohání také tři krásní příslušníci afrického rodu velbloudského. Přijeli k vám z velké dálky, tak je nenechte čekat!

 

 

Efendy, Safira a Kaira, tak se jmenují vaši noví kamarádi. Dvouhrbí bílí velbloudi Efendy a Safira tvoří pár, ze kterého před rokem vzešel i roztomilý přírůstek do jejich rodiny, dcera Kaira. Celá rodinka je velmi přátelská a klidná, z čehož se svou dětskou rozverností trochu vymyká právě jen skotačivá Kaira.

 

 

Na mlýně je pro vás připraven i výklad o velbloudech, kteří jsou i velmi přítulní a jistě rádi přivítají vaše pohlazení. Sami je nakrmíte a následně si můžete z výšky jejich hrbů prohlédnout okolí, protože se na velbloudích hrbech také projedete. To je něco, na co nezapomenete ani vy, ani vaše děti!

 

 

A co se týče postarání se o váš plný žaludek, tak si v něm udělejte místo, protože na oběd si můžete zaskočit do 5 kilometrů vzdálené Hospůdky U hradu, kde si prohlédnete známý hrad Krakovec.

 

 

 • Termín si rezervujte předem na telefonním čísle +420 732 453 685.
 • Vhodné pro děti od 3 let.Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Termín si rezervujte předem na telefonním čísle +420 732 453 685.
 3. Při rezervaci uveďte kód voucheru.
 4. Voucher uplatněte na místě.
 5. Případnou změnu termínu je nutné provést minimálně 2 dny předem.

Kde voucher uplatnit?

Uhrovic mlýn

Milíčov 1
Čistá
270 34

Telefon: +420 732 453 685
E-mail: uhrovicmlyn@email.cz

Zvětšit mapu

Mapa Sedíte na hřbetě svého oře s očima upřenýma na 250metrovou trať před vámi. Zrychluje se vám tep a rozšiřují zorničky. Jste připraveni vyjet, ještě pevněji se usadíte mezi dvěma hrby… Ach ano. Dvěma hrby. Sedíte totiž na velbloudovi v Uhrovic mlýně, kde je pro vás připraven celý den plný velbloudů!

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít