Puzzle pro děti s motivem Mickey Mouse
Mickey Mouse je světový unikát. Tato animovaná postavička, která za svůj život účinkovala v takovém množství filmů a komiksů, že se jen těžko dají všechny spočítat, totiž příští rok slaví už své 90. narozeniny! A nyní, v tomto požehnaném věku, se vydal také na puzzle.
59 Kč
původní cena
99 Kč
dosud zakoupeno
1 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 1 člověk.
  • Ušetříte 40 Kč
  • Puzzle Clementoni
  • Motiv s Mickey Mousem
  • 260 dílků
  • Celý obrázek o velikosti 33,6x23,5 centimetrů

Dodací lhůty

Zboží vám bude doručeno do 7 kalendářních dnů od zaplacení objednávky.

Cena za dopravu

Poštovné činí 79 Kč a přičítá se k ceně zboží.

Myšák Mickey je největší stálicí světového zábavního průmyslu, jelikož své publikum baví již od roku 1928 a rozesmál tak více než 3 generace lidí. Za svůj život stihl vyhrát Oscara, otevřít nespočet Disney Worldů, v Rusku má dokonce své vlastní muzeum a jako jediná animovaná postavička má i svou hvězdu na Chodníku slávy. A úsměvy bude rozdávat i během skládání jeho puzzle.

 

Puzzle pro děti s motivem Mickey Mouse

 

Za své úspěchy, tak jako každý jiný muž, vděčí Mickey i své lepší polovičce – Minnie Mouse. A právě jejich zaláskovaný portrét tvoří motiv vaší dílkované zábavy.

 

Puzzle pro děti s motivem Mickey Mouse

 

Puzzle má celých 260 dílků, po jejichž správném složení se vám vyjeví celý obrázek o velikosti 33,6x23,5 centimetrů. Ale k tomu bude dlouhá cesta. Je čas začít!

 

Puzzle pro děti s motivem Mickey Mouse

Informace o dodavateli

Telefon: +420 606 377 273
E-mail: info@baby-obchudek.cz

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít