pepa.cz
váš známý přes slevy

Pepa

 

 Hotel Praha*** najdete na náměstí přímo v historickém centru města, na dohled Benediktinskému opatství. Budova Hotelu je kulturní památkou a slouží hostům nepřetržitě už přes 400 let. Pohraniční Javoří hory na severu jsou vhodné i pro zimní turistiku.

 

Hotel Praha - ilustrativní foto
 

 

V Broumově můžete navštívit řadu nádherných kulturních památek v čele s klášterem. Chráněná krajinná oblast Broumovsko Vás láká na výlety do Adršpašsko-Teplických skalních měst, stolovou horou Ostaš, Broumovské stěny aj. 

 

Hotel Praha - ilustrativní foto 

 

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích s možností až tří přistýlek s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem a internetovou přípojkou. Na každý pokoj lze přidat dětská postýlka.

 

Hotel Praha - ilustrativní foto Hotel Praha - ilustrativní foto

 

Příplatky

Rekreační poplatek 4 Kč/osoba a den. Pobyt se psem 50 Kč/den. Parkování na uzavřeném parkovišti 50 Kč/den. Neobsazené lůžko 980 Kč/osoba na týden. Možnost až 3 přistýlek na pokoj – dítě do 15 let 300 Kč a dospělí 400 Kč (platba po příjezdu). Dítě do 3 let bez nároku na služby zdarma. Úschova vlastních kol zdarma.Vánoční nákupy v Polsku


Hotel Praha - ilustrativní fotoRelax v Adršpachu a levné vánoční nákupy v Polsku. Skály jsou krásné a přístupné v každém ročním období. Spojte návštěvu skalních měst s velice výhodným nakupováním na vánočních trzích v Polsku. Vánoční dárky, ale i velice levné a kvalitní potraviny na vánoční stůl (DPH pouze 5%) nakoupíte na vyhlášených trzích v Kladsku a lázních Kudowa Zdroj, 20 minut jízdy od hotelu. Moderní nákupní galerie a vánoční trhy s báječnými cenami najdete také ve Walbrzychu (cca 25 km). A navíc domů pofrčíte s plnou nádrží levného polského benzínu. 


  

 

 

 

Broumovské stěny - Národní přírodní rezervace

Dvanáctikilometrový horský hřbet plný pískovcových věží i skalních hřibů, romantických zákoutí, hlubokých roklí, bludišť, strží, příkrých srázů a fascinujících výhledů do okolní krajiny. 

  

Hotel Praha - ilustrativní foto
 

Jiráskovy skály (Bischofstein)

Menší oblast pískovcových skal navazuje na Teplické skalní město. Jsou zde nejen četné lezecké terény, ale také malebné jezírko a malý barokní zámeček. 

 

Hotel Praha - ilustrativní foto

 

Hora Ostaš

Další přírodní senzací nedaleko hotelu je tajemná hora Ostaš s bohatou historii, opředenou mnoha pověstmi. Jsou zde dva skalní labyrinty s bludištěm, končící hradem, čertovým autem a slojí českých bratří. Vaše děti nejvíce ocení právě toto záhadné místo.

 

Hotel Praha - ilustrativní foto

 

Broumovská kotlina

Kotlina je z jedné strany uzavřena hradbou Broumovských stěn a z druhé strany hraničním hřebenem Javořích hor. Přirozeným centrem je město Broumov, obklopené vesnicemi tzv. lánového typu.

 

Hotel Praha - ilustrativní foto

 

Góry Stolowe - Národní park (PL)

Polský národní park (NP) navazuje na pískovcové oblasti Broumovska. Panoramaticky a krajinářsky nejatraktivnější hory Sudet jsou zároveň jedinými tabulovými horami v celém Polsku. Skalní bludiště.

 Hotel Praha - ilustrativní foto

 

 

Metuje

Metuje (původně Methuja, z praindoevropského *medh- „prostřední“ – rozuměj prostřední řeka mezi Úpou a Orlicí; podle legendy z „med tu je“) je řeka v severovýchodních Čechách, levý přítok Labe. 

 

Hotel Praha - ilustrativní foto
 

Hotel Praha - ilustrativní fotoVŠECHNY SLEVY

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace