Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
Škola smyku pro začátečníky i pokročilé v Pardubicích
Abyste se ve svém voze cítili opravdu bezpečně, měli byste si osvojit a natrénovat různé krizové situace a jejich řešení. S tím vám pomohou v kurzu Škola smyku v pardubické autoškole ESSA. Po úspěšném kurzu získáte i „Osvědčení absolventa Kurzu bezpečné jízdy“.
1 779 Kč
původní cena
3 200 Kč
dosud zakoupeno
5 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 30. 9. 2017
 • Ušetříte 1 421 Kč
 • Autoškola ESSA v Pardubicích
 • Jedna z nejoblíbenějších škol smyku v ČR
 • Škola smyku pro začátečníky nebo pokročilé
 • Kurz s vlastním autem
 • Trénink řešení krizových situací
 • Nácvik ovládání vozidla
 • Ojedinělý zážitek a zároveň praktická zkušenost
 • Přítomnost rodiny a přátel jako diváků možná

 Otevírací doba

Dle předchozí rezervace.

Přečtěte si na blogu

Cítíte, že si ve svém autě nejste stoprocentně jistí? Moc si nevěříte, že byste zvládli situace vyžadující pohotovost a šikovnost? Autoškola vás naučila bezpečné jízdě za optimálních podmínek, ale během kurzu Škola smyku vám předvedou, jak reagovat, když se tyto ideální podmínky změní v krizovou situaci.

 

 

Teoretická část výcviku (1–1,5 hodiny)

V kurzech si názorně ukážete a nacvičíte, co by měl každý řidič vědět o svém vozidle a jak vozidlo nebo souprava reagují ve výjimečných situacích. Připomenete si základní znalosti z fyziky, jak působí odstředivé síly na vozidlo, adhezi pneumatik, reakční a brzdné dráhy a vliv nákladu na vlastnosti vozidla. Celá výuka je navíc doplněna krátkými instruktážními filmy.

 

 

Praktická část výcviku (3–3,5 hodiny)

V praktické části vás čeká trénink řešení jednotlivých krizových situací ve ztížených klimatických podmínkách a ve smyku, simulovaných na speciálním kluzném povrchu. Potom následuje nácvik modelových situací a jednotlivých nácvikových prvků.

 

Během kurzu je také povolena přítomnost vašich blízkých či přátel jako diváků. Právě oni vám můžou váš jedinečný zážitek například natočit, abyste si uchovali vzpomínku.

 

 

Činnost na cvičišti, každý pohyb volantem, přidání plynu, brzdění, reakční čas a správnost úkonů s vámi rozeberou zkušení instruktoři (ve spolupráci s ÚAMK ČR). Porozumíte tak chování svého vozu v extrémních podmínkách, při různých rychlostech a v různých situacích, což výrazně ovlivní možnost předcházet vzniku nebezpečných a krizových situací. Po absolvování kurzu navíc získáte „Osvědčení absolventa Kurzu bezpečné jízdy“ autoškoly Essa.

 

Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Poté voucher uplatněte u poskytovatele služby na webových stránkách http://goo.gl/gbvbWr.
 3. V kalendáři s pořádanými kurzy si můžete vybrat termín dle potřeby.
 4. Podmínkou pro konání kurzu je minimální počet účastníků 5 osob.
 5. Vytištěný voucher je nutné přinést s sebou.

Kde voucher uplatnit?

Autoškola Essa

Jiřího Potůčka 337
Pardubice – Trnová
530 09

Telefon: +420 777 227 854
E-mail: skolasmyku@centrum.cz

Zvětšit mapu

Mapa Abyste se ve svém voze cítili opravdu bezpečně, měli byste si osvojit a natrénovat různé krizové situace a jejich řešení. S tím vám pomohou v kurzu Škola smyku v pardubické autoškole ESSA. Po úspěšném kurzu získáte i „Osvědčení absolventa Kurzu bezpečné jízdy“.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze