Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Byla jsem opravu moc příjemně překvapena.Pobyt v JČ ve Veselím nad Lužnicí hotel Lucia je velmi příjemný,ochotný personál,všude čisto,jídla dostatek naprosto není co vytknout a ráda si ještě letos u Vás zakoupím opět voucher do hoteu Lucia.Vřele Všem doporučuji budete nadmíru spokojeni.Personálu děkuji za vstřícnost a obětavost k zákazníkům. Blanka
Zákaznice Blanka, 24.3.2017
Karta nefunkční, balení vykazovalo dřívější rozbalení výrobku. Zasláno k reklamaci, prozatím nevím, jak dopadne.
Marek R., 20.3.2017
Rychlá komunikace, odpověď na dotaz ohledně velikosti a kvality fotografie přišla hned. Výsledný produkt-hrneček bez závad. Zboží přišlo až nečekaně rychle. Velká spokojenost.
Martina Z., 14.3.2017
Okolo Bahence je nádherná příroda, v hotelu se nám moc líbilo. Personál je velmi ochotný, příjemný a milý. Snaží se pro hosty udělat maximum :). Navíc zde výborně vaří :). PS: Takovou borůvkovou marmeládu jsem do doby pobytu nejedla. Děkujeme.
Sany D., 13.3.2017
Kladně hodnotíme obě exkurze - pivovar i čokoládovnu. Přednášky byly na vysoké úrovni. Ochutnávky skvělé, vystupování přednášejících velmi příjemné. Děkujeme
Eva S., 11.3.2017
Chata je skvělá, upřímně jsme ani nečekali, že bude tak moc pěkná, čistá a dobře vybavená. Je od ní výborná dostupnost na svahy i na běžkařské trasy, Mumlavské vodopády jsou kousek a do centra jen seběhnete kopeček. Určitě se v budoucnu chceme zase vrátit. Moc se nám tam líbilo. ;)
Tereza V., 10.3.2017
Kachnička jako máslo,krásně upečená křupavá kůžička,masíčko se rozpadalo k tomu tradiční prostředí dvacátých let,vzorná obsluha, pivo jak křen - prostě pohodička - DOPORUČUJI !
Jiří G., 9.3.2017
« 1 2 3 4 15 29 43 57 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít