Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Dobrý den, firma odvedla profesionální práci, včas a kvalitně , bylo provedeno , dle objednávky . Provozovna je 100 m od zastávky autobusů, které jedou do OC Zličín, takže si může každý vyřídit svoje obchodní nebo soukromé záležitosti bez omezení. Výhodou je profesionální práce zaměstnanců a dostupnost obchodního centra na Zličíně.
Brunner M., 10.5.2017
Líbilo se nám v hotelu Orlík úplně vše - krásné ubytování s terasou,výborná strava,rychlá a milá obsluha,krásné procházky po okolí,třešničkou na dortu byl pěkný bazén,masáže.Dětem vůbec nescházel dětský koutek.Rádi se sem budeme vracet.
Rucklová R., 9.5.2017
Byla jsem velmi spokojena. Hezké ubytování, výborné jídlo, příjemní a ochotní zaměstnanci. Těším se i s manželem na příští návštěvu.
Holešová D., 9.5.2017
Sport Hotel Dolní Morava se nám moc líbil. Vyšli nám vstříc bez problémů s posunutím termínu a hlavně jsme byli spokojeni s příjemnou obsluhou jak na recepci tak v restauraci a jídlo bylo výborné. A ještě velký bonus tohoto hotelu je jeho poloha. Je tu nádherná krajina a spousta možností, kam vyrazit na výlety. Prostě hotel všem doporučuji.
Simonová L., 8.5.2017
Dobrý den, Jesenice - to je jedna ze super dovolených - pěkné ubytování, velmi ochotný a usměvavý personál, vynikající jídlo, skvělé možnosti výletů (doporučuji jet do Lužné II, kde jsou muzea železnic a auto veteránů USA - ÚŽASNÉ!! Jediná chybička: mohlo být trochu teplejší počasí - ale za to mohou ti tam nahoře.
Pišl J., 7.5.2017
Měli jsme štěstí na počasí,první dva dny sníh a déšť se sněhem a další dva dny obrat k lepšímu-sluníčko a oteplení.Jinak v Hotelu Praha naprostá spokojenost.Příjemní lidé,pohoda
Spokojený zákazník, 6.5.2017
Manžel si to neskutečně užil, bylo po dešti, takže blátíčko, louže, prostě paráda. Cestu jsme s ním absolvovali i my- manželka, 7 letá dcera a půlroční syn. Bylo to fakt super a klučík dokonce i usnul, jak ho ten terén uhoupal. Doporučuji všem :-)
Jiroutová G., 5.5.2017
« 1 2 3 4 16 32 47 62 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít