Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Příjemné prostředí, výborný personál, skvělé jídlo, velmi čisté a nové vybavení pokojů, trošku adrenalinový příjezd k hotelu, ale je to bezpečné. Slabší wifi signál, ale do dávám jako plus, aspoň člověk nesedí furt na telefonu :-)
Jan S., 12.7.2017
Ohledně objednávky pobytu jsem jednal se slečnami Adamovou a Zítkovou. Obě byly velmi laskavé a bylo zřejmé, že jsou na svých místech. Dále jsem mluvil telefonicky s jejich kolegou,jehož jméno jsem zapomněl a ten za mě udělal objednávku, kterou jsem původně špatně adresoval. Takže díky a hezký den.
M.N., 11.7.2017
Vše bylo v pořádku,pobyt splnil naše očekávání. Hotel Goethe v Mariánkách má od nás plný počet bodu. Dekujeme Hedvika
Hedvika S., 11.7.2017
Veliká spokojenost! Okamžitá reakce a kladné vyřízení. Děkuji.
Renata K., 10.7.2017
Vážená paní Zítková,byl jsem mile překvapen s jakým přehledem jste vyřídila moji chybu v objednání dvou voucherů, které jsem omylem objednal.Díky za Váš čas a pochopení starého člověka. Jsem spokojen se službami Vaší firmy PEPA.
Antonín Š., 8.7.2017
Mohu říci, že není nic co by se nám nelíbilo. Nádherná příroda, krásný pokoj, výborné jídlo, bezvadné chování všech zaměstnanců hotelu.
Helena V., 7.7.2017
Paní Adamová mi velmi pomohla když jsem neměla možnost připojení k internetu a vše zařídila za mě, proto ji dávám velmi kladné hodnocení.
Spokojená zákaznice, 6.7.2017
« 1 2 3 4 17 34 50 66 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít