Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Líbilo se nám ubytování, přístup personálu, jídlo a hlavně klid , který je v okolí hotelu. Cena poukazu super a procedury k tomu na 1.
Dáša Č., 21.2.2017
Bylo to naprosto excelentní !!! Pobyt v úžasném hotelu, příjemný a ochotny personál s naprosto profesionálním přístupem. Snídaně jakou jen tak někde nedostanete. Procedury nám pomohly zbavit se stresu a únavy z dlouhé cesty. Děkujeme
Spokojená zákaznice, 16.2.2017
Portál pepa.cz je 100%- se vším co jsem zde nakoupila 100% spokojenost. Držák na kartáčky měl velkou úspěšnost, vnučce se moc líbil. Co se týče ceny - fantastická.Všem doporučuji.
Blažena K., 15.2.2017
Maximální spokojenost, výborný a trpělivý učitel (mistr) :-) Umí dobře vysvětlit a naučit Dnes je - za chvíli poslední den kurzu, doufám že se domluvíme na pokračování :-)
Spokojený zákazník, 15.2.2017
Jsem moc spokojená. Po 10-ti vstupech zde zakoupených, jsem si do studia "Pod schody" koupila permanentku a chodím dál. Skvělé na hubnutí, kondici, relax. Úspora času, peněz, skvělý pocit z kondice, viditelné výsledky.
Zákaznice Alexandra, 14.2.2017
Dobrý den, velice moc se nám líbil celkový přístup personálu a především, majitelů penzionu, cítili jsme se jako doma i s naším miláčkem, malou čivavou, krásné, klidné a tiché okolí. Určitě si to zopakujeme v létě s vnukama.
Josef Z., 4.2.2017
Rychlost vyřízení u Pepy. Vynikající cena za 4*hotel, který je čistý, personál velmi ochotný a vstřícný. Prostředí je také velmi pěkné, vybavení hotelu (bazén, sauna).
Šárka Č., 2.2.2017
« 1 2 3 4 15 28 42 55 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít