Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Pobyt se nám velmi líbil. Krásná lokalita, bezproblémové parkování, příjemná atmosféra a velmi milý personál. Penzionek rodinného typu, vřele doporučujeme.
Kateřina B., 7.10.2016
Úžasné! Byly jsme s kamarádkou na pobytu v hotelu Tři lilie a mohu naprosto doporučit. Františkovy Lázně jsou obzvlášť v létě krásné, my měly krásně i v září. Vynikající jídlo v hotelu Pawlik, vstupenky do Aquafora, masáž a nádherné ubytování. Prostě vše na jedničku :o)
Dáša N., 7.10.2016
Příjemná a ochotná obsluha, moc pěkné a čisté prostředí s možností využití všeho nabízeného. Všem doporučuji strávit příjemné dny na zámku.
Zákaznice, 7.10.2016
Pan provozní je skvělý profesionál ve svém oboru s osobním přístupem k hostům. Výborná kuchyně.
Zákazník R., 7.10.2016
Dobrý den, byla jsem velice spokojená s komunikací od objednávky až po získání voucheru! Super! Slečna Anetka byla velice vstřícná a na mé dotazy odpovídala velmi rychle a jasně! Díky moc.
Marie P., 6.10.2016
Velice pozitivně nás překvapil hotel i okolí. Příjemný a ochotný personál. Vybavení pokoje. Relaxační zóna s bazénem, kde jsme byli většinou sami, bez ostatních ubytovaných hostů. Všude čisto. Polopenzi taky hodnotíme kladně, snídaně byli sice každý den stejné, ale velký výběr. Večeře výběr ze 3 jídel a 3-chodové menu, výborné, velké porce. Určitě se tam někdy zase podíváme.
Zákaznice, 3.10.2016
Krásné ubytování s výhledem na hrad,vynikající jídlo. Určitě se v budoucnu ještě přijedeme podívat.
Zákaznice M., 1.10.2016
« 1 11 12 13 14 15 16 17 28 41 54 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít