Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Rychlost - objednání voucheru, platba, uplatnění voucheru i doručení vybraného zboží trvalo sotva 3 dny.
Hana Z., 30.12.2016
Jako vždy perfektní přístup,telef. kontakt se zákazníkem,v případě jakýchkoliv problémů a vždy vyřešeno ke spokojenosti zákazníka.
Zdena G., 30.12.2016
Super všem doporučuji,skvělá komunikace,jednoduchý program na zpracování a neuvěřitelně rychlé dodání i před Vánoci...super
Jana Z., 29.12.2016
My jsme byli spokojeni snad se vším. Co bychom však vyzdvihli je špičková finská sauna s otužovacím venkovním bazénkem, samozřejmě bowling, který je však dosti vytížen (nejlépe rezervovat ještě před příjezdem) a zejména paní masérka, která je jednoznačně profesionál ve svém oboru! Nejspíše v budoucnu zopakujeme i když do Nového Bydžova to máme 3,5 hodiny cesty. Celkově velká spokojenost a parádní oddych :)
Zákazník, 28.12.2016
Líbilo se nám vše co nám zámek Mostov nabídl.Děkujeme portálu pepa cz. V Novém roce mnoho spokojených klientů.
Alena V., 23.12.2016
Právě jsem se z výletu do Bratislavy vrátila. Nadšená. Autobus, páni řidiči - p. Černý a p. Synek, úplně perfektní průvodce p. Kamil Bureš, atmosféra - to vše bylo na jedničku. Takže nádherně strávená sobota. Moc děkuji a přeji vaší CK hodně a hodně spokojených klientů a v novém roce jen to nej.
Helena B., 19.12.2016
Byla jsem velmi spokojena, vše proběhlo naprosto bez problémů, zejména kladně hodnotím vynikající paní průvodkyni, velice se nám věnovala, a také oba milé a zodpovědné řidiče.
Iva T., 19.12.2016
« 1 11 12 13 14 15 16 17 32 47 62 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít