Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Jsem absolutně spokojená, rychlé zpracování, fotografie výborné, příjemný kontakt s majitelem fota, opravdu skvělá služba!
Masopustová J., 4.5.2017
Objednali jsme si pobyt předem, týden před odjezdem nám paní poslala mail, kde požádala o RZ auta kvůli povolení k vjezdu až k boudě. Pokoje jsou zde krásně čisté a vyvoněné. Opravdu bohatá snídaně, různé druhy domácích salámů, sýrů, vajíček, zelenina, ovoce, sladké i slané pečivo, čaje, mléka, káva, cornflakes apod. Navíc čerstvě upečené křupavoučké housky přímo z kuchyně. Personál výborný, ochotný, dostatek alko i nealko nápojů. Hodina wellness k tomu a to vše na 3 dny pro 2 lidi za 2000Kč. Vřele doporučuji.
František G., 2.5.2017
Skvělá domluva, výborný přístup instruktora. Názorná ukázka řízení byla srozumitelná. Na jakékoli problémy s terénem jsme byli včas upozorněni. Instruktor byl velice milý, ochotný a hlavně znalý v oblasti řízení daného druhu vozidla.
Spokojený zákazník, 2.5.2017
Ochotný a slušný majitelé i personál, (pro rodiče přijeli a odvezli k vlaku), opravdu chutné jídlo, (večeře ani rodiče nemohli sníst, bylo toho hodně) vše čisté, (i když starší vybavení). Velice příjemná dovča..... Doporučuji
Dáša B., 29.4.2017
Od Akremu objednávám již poněkolikáté a pokaždé perfektní. Tentokrát mě dokonce navíc mile překvapili megarychlostí. Mohu jen doporučit!
Spokojený zákazník, 28.4.2017
Žádné problémy s uplatněním voucherů nebyly. Celkově služby ze strany poskytovatele byly v plném rozsahu splněné. Byly jsme maximálně spokojeni a pobyt v nabízeném zařízení prostřednictvím portálu Pepa.cz doporučujeme.
Anton R., 27.4.2017
Příjemný a vstřícný personál, skvělá kuchyně v celé s vynikajícím kuchařem. Všem vřele doporučujme.
Irena V., 26.4.2017
« 1 2 3 4 5 16 32 47 62 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít