Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Krásná lokalita, hotel i prostředí. Děti se vyřádily i v bazénu. Jídlo též dobré, stačilo. Nepřeberná možnost výletů - od výjezdu lanovkou i s kolama až po bobovou dráhu. Mohu doporučit, zcela určitě si návštěvu tohoto hotelu zopakujeme!
Eva S., 4.9.2016
Líbila se nám vynikající kuchyně,styl Švédských stolů i na večeři,kdy si každý mohl naložit,to co má rád a kolik sní.Pak také příjemné posezení před hotelem a hlavně vířivka,kde měl každý pár soukromí.Nadchlo nás útulné a nové zařízení hotelu,příkladná čistota a milý personál.
Irena B., 3.9.2016
Líbilo se nám tam vše,byly jsme s kamarádkou na víkend a úžasně jsme si to tam užily.Prostě fajn, strava domácí, výborná, procedury fajn a bydleníčko nádhera....VELIKÁ SPOKOJENOST.....DÍKY
Jarmila N., 2.9.2016
Krásné prostředí, nádherné nově udělané umývárny a toalety, každodenní dostatek teplé vody ve sprchách . Obyčejné, ale naprosto dostačující pro nenáročné výletníky, kolaře i rodiny s dětmi i s psíkama. Super !!!
Sona K., 1.9.2016
Velice milá a ochotná obsluha. Nebyl problém domluvit si dřívější snídani, když jsme potřebovali vyrazit dřív. Penzion je v klidném místě a přesto dostupný i bez auta. Perfektní výchozí místo pro výšlap na Praděd i jen tak do lesa třeba na houby. Pokojíček malinký, ale útulný a v podstatě se vším, co je potřeba. WC a sprchy společné, ale čisté, v prvním patře po renovaci. Určitě můžeme jen doporučit. Máme v plánu se příští rok vrátit.
Vendula S., 31.8.2016
Vepřové koleno v restauraci U Klimešů bylo opravdu výborné, obsluha rychlá a příjemná, prostředí útulné a velmi čisté. Opravdu jsme si pochutnali a do Restaurace U Klimešů se budeme rádi vracet.
Jaroslava D., 31.8.2016
Vše bylo absolutně fantastické. Krásný hotel, nádherné ubytování, vynikající strava. Nenapadá nás nic, co bychom mohli vytknout.
Zákazník, 31.8.2016
« 1 16 24 25 26 27 28 29 30 32 47 62 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít