Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Vše se nám líbilo, okolí, klidné bydlení a personál, který vyjde vstříc naprosto ve všem. Děkujeme a určitě zase přijedeme.
Jana T., 26.4.2017
Naprosto perfektní ! Hezké a čisté ubytování. Jídlo vypadalo a chutnalo velmi dobře. Velmi ochotný a milý personál. Takto jsme si velmi dlouho neodpočinuli. Využili jsme i zlevněné wellness služby. Věnoval se nám i manažer hotelu, který se průběžně ptal, jak jsme spokojeni. Doporučuji všem! Koupili jsme si další voucher a jedeme tam na konci května-už se moc těšíme :) A určitě pojedeme znovu.
Eva Š., 25.4.2017
Strávili sme veľmi pekné veľkonočné sviatky v Arnike. Pani vedúca sa zaujímala o pohodlie hostí, či niekomu niečo nechýba, osobitne pri každom stole. Strava bola chutná, boli sme spokojní s výberom jedál, vkusne boli upravené bufetové stoly. Príjemné prekvapenie nás čakalo na stole na Veľkonočný pondelok (na fotografii).
Spokojený zákazník J.K., 24.4.2017
Velmi pěkný hotel, výborná restaurace, k tomu vířivka a posilovna. Ale to úplně nejlepší je Třebíč. Hrozně moc krásných a zajímavých míst, a všechno v blízkosti hotelu.
Spokojení zákazníci, 23.4.2017
Příjemný personál,bohatý výběr jídla na snídaně, hezké umístění hotelu - v centru na náměstí, možnost parkování kol v areálu hotelu. Třeboň je velice hezké město vhodné jak na procházky tak na cykloturistiku. Je zde i mnoho kulturních akcí a je možnost navštívit lázně Aurora a zaplatit si lázeňské procedury nebo si jít jen zaplavat do hezkého bazénu.
Irena D., 20.4.2017
Dobrý den, již jsem nejen já,ale i pro přítele a rodinu zakoupila opakovaně vámi nabízené vouchery- wellness pobyty,kadeřnice,kosmetika,masáže,depilace atd.Nyní jsem opět zakoupila několik voucherů k oslavě narozenin na polední plavbu s rautem.Vše ,co jsme již využili,vřele doporučujeme. Dále bych chtěla poděkovat celému vašemu kolektivu za vždy milý přístup,hlavně slečně Zítkové,s kterou jsem několikrát telefonicky i osobně hovořila ,je vždy velmi milá,ochotná a vždy usměvavá.Ráda budu nadále využívat vašich nabídek,vždyť jsou i příjemné slevy,které tím získám a ještě je mi odečten z celkové ceny vámi daný kredit.Děkuji.
Miroslava K., 18.4.2017
Ve dnech 23.3-25.3.2017 jsme navštívili váš penzion Vigvam, abychom si odpočinuli a nabrali novou energii pro naši náročnou práci . A pozor !!!!! Byli jsme velice překvapeni prostředím , milou ochotou , profesionalitou personálu , čistotou , jak na pokoji tak všude , v restauraci , v prostoru Wellness, povlečení na postelích voňavé a čisté. A co jiného dodat , ještě jídlo - jedním slovem výborné , super. Vynikající kuchař ! Velké poděkování však také patří provoznímu řediteli panu Milanovi.Díky
Jan J., 18.4.2017
« 1 2 3 4 5 6 16 32 47 62 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít