Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Kvalita zpracování a perfektní komunikace s firmou.
Spokojený zákazník, 2.1.2017
Vše bylo naprosto perfektní, přehlednost stránek, rychlost.
Paní P., 2.1.2017
Nádherný, velmi kvalitní kalendář. Dělali jsme jeden i u konkurence a nedá se srovnat. Opravdu super! Velmi rychlé jednání.
Zákaznice K., 2.1.2017
Líbilo se nám úplně vše Dobré jednání Bezvadné jednání průvodce a plánování celkového pobytu
Jan J., 1.1.2017
Ubytování, vstřícný personál, nabízené aktivity, vzorné masérské služby, silvestrovské posezení včetně živé hudby.
Jaroslav P., 1.1.2017
Není co vytknout, jednoznačně paráda. Jenom nás mrzelo, že jsme nemohli zůstat déle. Prostředí penzionu, vánoční výzdoba, čistota, ochota, úslužnost a vstřícnost celého personálu,výborná domácí strava (na štědrý večer výběr ze čtyř jídel), talíř domácího cukroví, talíř ovoce, aperitiv a nechyběly i dárečky. Rádi se sem vrátíme a máme na co vzpomínat.
Paní K., 1.1.2017
I když nám z kadeřnického salonu odešla naše paní kadeřnice,byli jsme se službami a konečným výsledkem nesmírně spokojeni. Do kadeřnictví se objednáváme již více jak rok a nikdy se nestalo,že by jsme byli odmítnuti,že není volný žádný termín na objednání. Můžeme jen doporučit. A určitě zase přijdeme.
Radoslava M., 31.12.2016
« 1 2 3 4 5 6 7 14 28 41 54 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít