Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Všechno. Jídlo vynikající, porce veliké, Příjemné překvapení u snídaně...nekonalo se u voucherů obvyklé "kdo dřív přijde, ten dřív mele", výběr dostatečný stejně tak všeho dost pro všechny.Nebyl naprosto žádný problém s mým vegetariánství, obě slečny, se kterými jsme přišli do kontaktu velmi ochotné a vstřícné. Ubytování odpovídající horské chatě, tzn. žádný luxus, ale ten jsme nečekali, nejeli jsem tam, abychom se váleli na chatě.Vše, co jsme potřebovali,tam bylo. parádní poměr cena/výkon. K tomu jako bonus jste v centru nádherné přírody. Můžu jen a jen doporučit.
Vlasta G., 17.4.2017
Líbilo se nám VŠE! Do hotelu jezdíváme pravidelně, takže již tam jsme skoro jako doma! Hotel má pro nás svou nezaměnitelnou atmosféru a skoro na Vás dýchne jakoby tajemno. A jestli si někdo na něco stěžuje, ať raději hotel nechá pro nás a jede jinam! My se do hotelu budeme vždy moc rádi vracet!!!
Ladislav K., 17.4.2017
Byly jsme s kamarádkou ubytované v hotelu Galerie. Je to malý a velice příjemný hotel v Rožmberské ulici v centru Třeboně. Personál hotelu je velice ochotný, jídlo velice dobré. Město Třeboň je pěkné, procházely jsme se po hrázi rybníku Svět, navštívili jsme Dům Štěpánka Netolického, zakladatele rybnikářství. Zaplavaly jsme si v bazénu lázeňského domu Aurora. Poseděly v krásném zámeckém parku. Návštěvu Třeboně i hotelu Galerie všem vřele doporučuji.
Dana S., 16.4.2017
Celý pobyt byl skvělý byly jsme velmi mile překvapeni atmosférou která zde panovala skvělý personál, nabídka úžasná jak z jídla tak i zákusky.Prostě super
Jitka K., 13.4.2017
V podstatě vše - úroveň ubytování výborná, restaurace komfortní, obsluha bez připomínek, stravování na úrovni - pestré snídaně, zajímavý výběr večeří.
Zákaznice M.B., 10.4.2017
Velmi se nám v hotelu líbilo. Ubytování skvělé, prostorné, jen trochu je slyšet diskotéka. Personál i jídlo vynikající. Posezení v baru na střeše a všechny služby hodnotíme velmi velmi dobře.
Spokojená zákaznice P.V., 10.4.2017
Velmi příjemný pobyt, nemám co vytknout. Pokoj ve stoprocentním stavu, příjemná a rychlá obsluha, přes den sjezdovka a večer wellness. Uvažuji o letním pobytu.
Iva D., 9.4.2017
« 1 2 3 4 5 6 7 16 32 47 62 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít