Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Dobrý den, s velkým nadšením jsem si vybírala z Vaší široké nabídky. Ovšem situace se bohužel vyvinula jinak...Byla jsem velmi překvapená, jak rychle a pružně v nastálé situaci Vaše společnost reagovala...Doufám, že Vašich služeb určitě využiji...Děkuji.
Věra R., 15.9.2015
My jsme byli naprosto spokojeni. Vybrali jsme si z Vašich nabídek, během 10 minut byl pobyt objednán i zaplacen. Pobyt se nám líbil, neměli jsme sebemenší připomínky. Jarka a Pavel Z.
Jarka Z., 9.9.2015
Líbilo se nám ubytování, stravování, příjemná domácí atmosféra, vlastně všechno bylo na jedničku.
J.P., 8.9.2015
Dobrý den, s Vaším portálem jsem spokojená. Již dříve jsem si objednala pobyt, nyní digitální váhu. Zboží jsem zakoupila hlavně na vážení zavazadel pro cestování letadlem, takže bude využívaná celou rodinou. Marie D.
Marie D., 6.9.2015
Dobrý den, právě jsme se vrátili z Luhačovic. Pobyt se nám moc líbil, hotel Harmonie splnil naše očekávání. Strava byla výtečná, pokoje čisté, personál vstřícný. Rozhodně nepatříme k recenzentům, kteří jen kritizují, my jsme byli opravdu spokojeni a to jsme byli v Luhačovicích víckrát a můžeme srovnávat. Navíc nám vyšlo i počasí, takže to nemělo chybu. Děkujeme a za poskytované služby vedení hotelu můžete pochválit. Zdraví Miloš P.
Miloš P., 6.9.2015
Parádní sleva na himalájskou sůl, která je jinak dost drahá, ale skvělá do koupele, úžasný relax.
Marie H., 4.9.2015
Líbil se nám celý pobyt, ubytování, ochota personálu.
Eliška A., 31.8.2015
« 1 15 28 37 38 39 40 41 42 43 55 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít