Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Dobrý den, na pobytu jsme nenašli jedinou chybu. Wellness procedury výborné!
Radka E., 7.4.2015
Byli jsme velmi spokojeni. Krásné místo, vstřícný personál, čisté pokoje, výborné jídlo, vše jak má být.
Jarmila K., 7.4.2015
Zakoupil jsem celkem 4 vouchery a minulý víkend jsme to s rodinou realizovali. Byli jsme velice spokojení, jak s hotelem, tak polohou a nakonec i parádní lyžovačkou. Počasí vyšlo, tak tedy děkujem!
V.S., 1.4.2015
Vysoká kvalita poskytovaných služeb, např. v rámci snídaňového bufetu bylo možné udělat si fresh z mrkve či jablek. Příjemný pobyt byl zásluhou nadstandardní ochoty a přístupu všech zaměstnanců hotelu - rádi se vrátíme.
Petra V., 25.8.2015
Dobry večer, v Luhačovicich v hotelu Harmonie jsem byla velice spokojena. A jestě nám vyšlo krásné počasí.
Marcela S., 30.3.2015
Zásilka se zbožím byla doručena v rekordním čase. Oproti nákupu v kamenném obchodě jsem ušetřila víc než 50% ceny. Děkuji.
Lidka H., 27.3.2015
Nemáme co bychom na pobytu nepochválili, výborný výběr dovolené, příjemné prostředí a velmi ochotný personál. Vše na jedničku, jídlo, ubytování, počasí i lidé. Můžeme jen doporučit. Děkujeme.
Dana K., 23.3.2015
« 1 16 32 47 50 51 52 53 54 55 56 62 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít