Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Děkuji celému týmu zákaznické podpory za pomoc při řešení mého složitého problému.

Katja O., 19.8.2014

Reklamace byla vyřešena velice rychle a operátorka byla velice příjemná a ochotná.Určitě využiji dalších Vašich nabídek.

Renata S., 11.8.2014

Vážený Pepo,

řešila jsem na infolince problém s nedoručeným voucherem. Problém byl rychle vyřešen a jednání operátorky maximálně vstřícné .

Děkuji za pomoc

Dáša Ž., 21.7.2014

Byla jsem velice spokojená. Nečekala jsem, že tak rychle vyřešíte můj problém. Opravdu rychlé jednání a ochota najít řešení.

Nikča N., 7.7.2014

Můj požadavek byl neprodleně vyřešen a s tím jsem stoprocentně spokojen. Tímto vám děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.

Vlastislav R., 7.7.2014

Velmi děkuji za rychlé vyřízení, tento portál mohu jedině doporučit.

Radka V., 2.7.2014

Vaše služby jsou na velmi dobré úrovni, neměla jsem s Vaší spoluprací žádný problém, ba naopak, komunikace byla příjemná, Vaše pracovnice byly vždy ochotné, příjemné nemám žádnou výtku. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků

Jarka P., 26.6.2014
« 1 14 28 41 50 51 52 53 54 »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít