pepa.cz
váš známý přes slevy

Pepa

 

 Hotel Praha*** najdete na náměstí přímo v historickém centru města, na dohled Benediktinskému opatství. Budova Hotelu je kulturní památkou a slouží hostům nepřetržitě už přes 400 let. Pohraniční Javoří hory na severu jsou vhodné i pro zimní turistiku.

 

Hotel Praha - ilustrativní foto
 

 

V Broumově můžete navštívit řadu nádherných kulturních památek v čele s klášterem. Chráněná krajinná oblast Broumovsko Vás láká na výlety do Adršpašsko-Teplických skalních měst, stolovou horou Ostaš, Broumovské stěny aj. 

 

Hotel Praha - ilustrativní foto

 

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích s možností až tří přistýlek s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem a internetovou přípojkou. Na každý pokoj lze přidat dětská postýlka.

 

Hotel Praha - ilustrativní foto

 Hotel Praha - ilustrativní foto

 

 

 

 

 

 

Příplatky

Rekreační poplatek 4 Kč/osoba a den. Pobyt se psem 50 Kč/den. Parkování na uzavřeném parkovišti 50 Kč/den. Neobsazené lůžko 980 Kč/osoba na týden. Možnost až 3 přistýlek na pokoj – dítě do 15 let 300 Kč a dospělí 400 Kč (platba po příjezdu). Dítě do 3 let bez nároku na služby zdarma. Úschova vlastních kol zdarma.

  

 

 

 

 

Vánoční nákupy v Polsku

 

Hotel Praha - ilustrativní fotoRelax v Adršpachu a levné vánoční nákupy v Polsku. Skály jsou krásné a přístupné v každém ročním období. Spojte návštěvu skalních měst s velice výhodným nakupováním na vánočních trzích v Polsku. Vánoční dárky, ale i velice levné a kvalitní potraviny na vánoční stůl (DPH pouze 5%) nakoupíte na vyhlášených trzích v Kladsku a lázních Kudowa Zdroj, 20 minut jízdy od hotelu. Moderní nákupní galerie a vánoční trhy s báječnými cenami najdete také ve Walbrzychu (cca 25 km). A navíc domů pofrčíte s plnou nádrží levného polského benzínu. 

 

 

 

Výlety v okolí:

 

Broumovská kotlina

Kotlina je z jedné strany uzavřena hradbou Broumovských stěn a z druhé strany hraničním hřebenem Javořích hor. Přirozeným centrem je město Broumov, obklopené vesnicemi tzv. lánového typu.

 

Hotel Praha - ilustrativní foto

 

 

Góry Stolowe - Národní park (PL)

Polský národní park (NP) navazuje na pískovcové oblasti Broumovska. Panoramaticky a krajinářsky nejatraktivnější hory Sudet jsou zároveň jedinými tabulovými horami v celém Polsku. Skalní bludiště.

 Hotel Praha - ilustrativní foto

 

 

Metuje

Metuje (původně Methuja, z praindoevropského *medh- „prostřední“ – rozuměj prostřední řeka mezi Úpou a Orlicí; podle legendy z „med tu je“) je řeka v severovýchodních Čechách, levý přítok Labe. 

 

Hotel Praha - ilustrativní foto
 

 


Broumovský Klášter


Hotel Praha - ilustrativní fotoVŠECHNY SLEVY

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace