Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
Úniková hra Únik z Bludného Holanďana pro 3–5 osob v Praze
„U všech ďasů!“ Octli jste se v kůži zajatců posádky zlověstného Bludného Holanďana a existuje jen jediná cesta na svobodu z této prokleté lodi. Podaří se to vaší posádce čítající 3–5 statečných a důvtipných námořníků za pouhých 60 minut? To zjistíte v Real Escape Rooms v Praze.
1 119 Kč
původní cena
1 400 Kč
dosud zakoupeno
7 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 31. 8. 2017
  • Ušetříte 281 Kč
  • Real Escape Rooms v Praze
  • Úniková hra Únik z Bludného Holanďana
  • Vhodné pro 3–5 osob
  • Časový limit: 60 minut
  • Děsivá atmosféra lodi duchů

 Otevírací doba

Dle předchozí rezervace.

Přečtěte si na blogu

Jen si tak se svou posádkou plujete na mořských vlnách, míjíte mys Dobré naděje, když vtom se náhle na obzoru zjevují obrysy zlověstně vypadající lodi zahalené v mlžném oparu. Berete dalekohled a hrůzou se vám tají dech. Přímo k vám míří bleskovou rychlostí Bludný Holanďan! Vyhnout se mu je nemožné, proto vaše posádka záhy upadá v zajetí a nebezpečná hra o přežití může začít.

 

 

Ocitáte se na palubě hrůzostrašné lodi duchů, která je po celém světě známá jako Bludný Holanďan. Tato loď spolu se svou posádkou byla odsouzena k věčnému putování v okolí mysu Dobré naděje jako trest za zpupnost jejího kapitána. Jakmile ji uzříte, vězte, že to pro vás nevěstí nic dobrého.

 

 

Dodnes jste měli za to, že je Bludný Holanďan pouhou báchorkou. Teď už ale víte, že tomu tak není a jde tu opravdu o život. Abyste se z lodi dostali živí, musíte udělat jediné – najít během 60 minut legendární truhlu mrtvého muže.

 

 

Klíčem k jejímu nalezení může být opravdu cokoli a k hledání se může přidat kdejaký mořský vlk od 15 let.  Proto zapojte každého člena a veškeré své schopnosti a dovednosti. Pokud byste se dostali do úzkých, využijte pomoci zkušeného roommastera. Jeho pomoc při hledání jistě oceníte, protože jestli se vám truhlu nepodaří najít, budete se muset vzdát své duše a navždy sloužit na Bludném Holanďanovi!

 

 

  • Rezervace provádějte na webu https://goo.gl/Kw1Q8L.
  • V případě zájmu o neuvedený termín pouze po telefonické domluvě na tel. čísle:
    +420 721 179 330.
Kde voucher uplatnit?

Real Escape Rooms

Komárovská 451
Praha – Horní Počernice
19300

Telefon: +420 721 179 330
E-mail: Info@realescaperooms.cz

Zvětšit mapu

Mapa „U všech ďasů!“ Octli jste se v kůži zajatců posádky zlověstného Bludného Holanďana a existuje jen jediná cesta na svobodu z této prokleté lodi. Podaří se to vaší posádce čítající 3–5 statečných a důvtipných námořníků za pouhých 60 minut? To zjistíte v Real Escape Rooms v Praze.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze