Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
10 ks krásných tújí pro živý plot
Ozdobte svou zahradu, dvorek či předzahrádku živým plotem z překrásných tújí. Thuja Occidentalis Brabant v balení po 10 kusech o velikosti 50–80 cm nádherně ozdobí venkovní prostor.
Sleva skončila
11.04.2014
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 15. 5. 2014
  • Ušetříte 693 Kč
  • Thuja Occidentalis Brabant v balení po 10 kusech
  • Velikost: 50-80 cm
  • Špičkový živý plot
  • Jedná se o prostokořenou sadbu

Dodací lhůty

Zboží vám bude dodáno do 10 pracovních dnů od uplatnění kuponu u dodavatele.

Cena za dopravu

Možný osobní odběr na adrese: Tichá 467, Tichá (Moravskoslezský kraj) nebo zaslání za poplatek 200 Kč (na jedno poštovné lze zaslat 2 balení).

Thuja Occidentalis Brabant je v současnosti nejpoužívanější tújí na živé ploty. Její kompaktní a hustý tvar se drží i přes zimu, stejně tak jako její krásná zelená barva. Navíc živý plot poskytuje dokonalé soukromí a ochrání vás před pohledy sousedů či kolemjdoucích.

 

10 ks krásných tújí pro živý plot

 

Je plně mrazuvzdorná. Životnost živého plotu je při řádné údržbě 40-60 let. Na jeden metr se sadí 2 kusy. Pokud je však třeba zrychlit růst, doporučuje se 3 kusy na jeden metr.

 

10 ks krásných tújí pro živý plot

 

Při sázení je dobré používat baltskou světlou rašelinu a smíchat jedna ku jedné se stávající zeminou. Tato rašelina vylepší kořenový systém a udělá z tújí v kombinaci se správným hnojivem zdravou a silnou rostlinu odolávající jakýmkoli plísním a houbovým chorobám.

 

10 ks krásných tújí pro živý plot


Túje se zastřihuje až v úrovni požadované výšky živého plotu - bývají to 2 metry. Bez stříhání doroste cca 4-5 metrů. Túje rostou samozřejmě také do šířky a v podstatě se jakoby pojí v jeden celek. Správně a poctivě stříhaný plot pak odolává jakémukoli větru, prachu nebo i sněhu.

 

10 ks krásných tújí pro živý plot