Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
10 vstupů na lymfodrenážní masáže v Praze
Chcete zatočit s celulitidou, detoxikovat organismus a zpevnit tělo? Udělejte to jednoduše a vyzkoušejte přístrojovou lymfodrenážní masáž. V pražském studiu Expreska Praha Anděl vám dají tělo do kupy!
Sleva skončila
21.06.2015
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 19. 7. 2015
Hodnocení nabídky Více informací

4,2 / 5

Hodnotilo 42 zákazníků
 • Petra Fudali
  20.07.2015
  Jak jsem již psala v předešlém dotazníku, vouchery mi propadly, protože studio změnilo majitele a nikdo mě o tom neinforoval a nebyla již možnost…
 • Petra Fudali
  20.07.2015
  Jednak to byl přístup jedné zaměstnankyně k zákazníkům a taky, že tato firma skončila a převzala ji jiná společnost, nikdo mě neinformoval a vouchery…
10 vstupů na lymfodrenážní masáž v Praze 4.2 42 999
 • Ušetříte 1 491 Kč
 • Zpevnění podkoží
 • Zmírnění projevů celulitidy
 • Detoxikace organismu
 • Masáže pomocí přístroje
 • 10 vstupů na lymfodrenážní masáže
 • Expreska Praha Anděl

 Otevírací doba

Po–Pá 7:00–20:00
O víkendech a svátcích zavřeno.

Chcete zmírnit projevy celulitidy, zpevnit podkoží, odstranit otoky pod očima, celkově detoxikovat svůj organismus, zbavit se migrén anebo zpomalit proces stárnutí pleti? Pak určitě vyzkoušejte lymfodrenáž!

 

10 vstupů na lymfodrenážní masáže v Praze

 

Lymfatická strojová masáž, někdy nazývaná též presoterapie nebo tlaková drenáž přístrojem, je jedna z nejvýznamnějších novodobých metod ošetření celulitidy. Jedná se o masáž postupující tlakovou vlnou.

 

10 vstupů na lymfodrenážní masáže v Praze

 

Masáž lymfatických cest napomáhá odtoku přebytečné vody a toxických látek z těla a je zdraví velmi prospěšná. Odstraňuje nadměrné zatížení lymfatického systému toxiny, stresem nebo příp. poškození lymfatických cév úrazem, operací či infekcí. Jsou to tedy problémy, které se projevují únavou a sníženou schopností organismu čelit zátěži.

 

10 vstupů na lymfodrenážní masáže v Praze

 

Lymfodrenáž pomůže i při otékání nohou, především v oblasti kotníků. V neposlední řadě léčí otoky v oblasti břišní nebo v obličeji, lymfedémy či zduření uzlin. Pro dosažení očekávaného efektu je nutno lymfodrenáže provádět opakovaně. Na lymfodrenáž si vezměte obyčejné silonky nebo punčochy. V případě, že byste si je zapomněly, si můžete na místě zakoupit jednorázové kalhoty za 40 Kč. 

 

10 vstupů na lymfodrenážní masáže v Praze

 

 Nutné objednání předem.