Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
10denní dovolená na Makarské riviéře v Podace pro 1 osobu
Přejete si prožít dovolenou blízko moře a relaxovat tak za zvuku vln? Vyrazte tedy do Chorvatska, kde na vás čeká ubytování v apartmánovém domě Ruža. Na výběr máte hned z 11 termínů!
Sleva skončila
29.05.2014
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 19. 9. 2014
 • Ušetříte 2 509 Kč
 • Dovolená na Makarské riviéře v Podace
 • 10 dní (9 nocí) pro 1 osobu s ubytováním v apartmánu pro 2 - 7 osob
 • Ubytování přímo u moře v apartmánovém domě Ruža
 • K ubytování je možné si objednat polopenzi v místní restauraci
 • V případě zájmu lze zajistit nákup autobusové jízdenky do Chorvatska - nástupní místa z Moravy a Čech

Toužíte po báječném odpočinku na slunných plážích, kde zapomenete na všechny starosti a užijete si ničím nerušenou relaxaci? Přesně to vám splní dovolená v Podace. Ta se nachází při jadranské magistrále 2 kilometry východně od Zaostrogu.

 

Ck Kamza - Zahraničí - ilustrativní foto

 

V blízkosti se nachází dlouhá pozvolná oblázková pláž, kde jsou sprchy a plážová kavárna. Kousek za domem vede z kopce cestička na malou pláž mezi skalami. Z jedné strany pláže je možné po pěší stezce dojít do Zaostrogu a z druhé strany přes Brist do většího letoviska Gradac. Procházkou do hor nad Podacou dojdete do staré osady se zříceninou strážní věže s nádherným výhledem na ostrov Hvar, Korčulu a poloostrov Pelješac. Zvláště mimosezónní termíny jsou velmi vhodné pro turistiku místním pohoří.

 

Ck Kamza - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Přímo u moře se nachází apartmánový dům Ruža, který má dvě budovy. V prvním domě jsou apartmány č. 1 - 6. Hned za ním v renovované kamenné vile jsou apartmány č. 6 - 9. Bydlení v kamenném domě je zážitkem. Kámen je v původní výstavbě, jakou používali naši předkové. Krásu kamenného domu doplňuje kouzlo historie, která spolu s top službami poskytuje dokonalou turistickou kombinaci, která splní očekávání i těch nejnáročnějších. Vraťte se do minulosti a vyberte si ubytování v kamenném domě Ruža.

 

Ck Kamza - Zahraničí - ilustrativní foto

 

Fakultativně můžete během zájezdu využít tento porgram:

 • Bačinská jezera – výlet na loďkách po propojených sladkovodních jezerech, která jsou chráněnou přírodní rezervací.
 • fish – piknick – celodenní výlet na lodi se zastávkou na poloostrově Pelješac (pláž Mala Duba) a v městečku Trpanj a Sučuraj
 • pohoří Biokovo - rozsáhlý přírodní park - prohlídka s výjezdem na nejvyšší vrch Biokova - Sveti Jure, která měří 1762 metrů. Lehký výšlap na vrchol hory Vošac s jedinečným výhledem na město Makarská a okolní vesničky.
 • Mostar - dominantou města je Stari most. Mešity, pohádkové obchůdky a kavárničky vás v uličkách u řeky vtáhnou do světa magického orientu. Nenechte si ujít tuto jedinečnou atmosféru ze světa pohádky Tisíce a jedné noci.
 • výlet do poutního místa Megugorie se zastávkou na koupání u vodopádu Kravica
 • Dubrovnik - památka UNESCO - strmé úzké uličky vás přivedou na Stadrun – širokou promenádu. Prohlídku zakončíte procházkou po impozantních hradbách. Kamenné domy a červené střechy jsou zabarveny patinou věků.
 • romantický výlet do města Makarská - kulturního a velmi živého města se starým klášterem s největší sbírkou mušlí v Evropě

 

Ck Kamza - Zahraničí - ilustrativní foto

 

K ubytování je možné si objednat polopenzi v místní restauraci. Polopenze - snídaně rozšířené kontinentální, večeře - výběr ze dvou menu. Cena 12 € / den, dítě má slevu 30 %. V případě zájmu je možné domluvit jen večeře. Klienti, kteří se chtějí stravovat sami, mohou využít dobře zásobený market naproti autobusové zastávce anebo pekárnu asi 100 metrů od ubytování. K příjemnému posezení lákají i plážové kavárny.

 

Ck Kamza - Zahraničí - ilustrativní foto


Cena zahrnuje:

 • ubytování na 9 nocí, spotřebu energií, vody a plynu, povlečení, služby delegáta a závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku


Cena nezahrnuje:

 • pobytovou taxu - dospělý 40 Kč na osobu / noc, dítě od 12 let 20 Kč / noc
 • příplatek za pokoj s výhledem na moře 300 Kč na osobu

 

Ck Kamza - Zahraničí - ilustrativní foto