Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
2–3denní pobyt pro 2 se snídaní kousek za Prahou
V Praze je blaze a ne že ne, ale dvojnásobně to platí o její poklidné části Březíněves, kde si z plna hrdla vychutnáte ticho a prostředí zdejšího hotelu plného romantiky. A pokud by té romantiky přeci jen bylo málo, víc si ji užijete při společné snídani nebo při výletech za pražskými památkami.
od 799 Kč
původní cena
1 780 Kč
dosud zakoupeno
14 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 1. 10. 2017
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 11:00
 • Ušetříte 981 Kč
 • 2 dny (1 noc) nebo 3 dny (2 noci) pro 2
 • Ubytování v hotelu Golden Golem*** v Březiněvsi
 • Bufetové snídaně
 • 1x poukaz (1. a 2. varianta) či 2x poukaz (3. a 4. varianta) 150 Kč na večeři v Golemově restaurantu
 • Klidné a tiché prostředí
 • Parkování na soukromém parkovišti
 • Originální obrazová výzdoba z rudolfínského období
 • 1. varianta za 799 Kč: 2denní pobyt pro 2 osoby (Ne–Pá)
 • 2. varianta za 999 Kč: 2denní pobyt pro 2 osoby v pokoji Romantic (kdykoli)
 • 3. varianta za 1 499 Kč: 3denní pobyt pro 2 osoby (Ne–Pá)
 • 4. varianta za 1 899 Kč: 3denní pobyt pro 2 osoby v pokoji Romantic (kdykoli)

 Děti

 • do 3 let zdarma
 • do 12 let 370 Kč/osoba/noc
 • do 18 let 420 Kč/osoba/noc

 Pes

po předchozí domluvě 100/den

 WiFi

zdarma na hotelu

 Parkování

zdarma u hotelu

 Rekreační poplatek

zahrnut v ceně

 Bezbariérový přístup

Zařízení je vybaveno přístupem pro vozíčkáře.

 Platba kartou

ano

 Nekuřácký podnik

Stejně jako byl pověstný Golem původně stvořen proto, aby pomáhal a chránil, tak i hotel Golden Golem*** ochrání vás před nešvary lopotného pracovního života. K takové ochraně využívá všech dostupných prostředků – tedy komfortních pokojů a své polohy v poklidné časti Prahy, které představují skvělý úkryt před hlukem a ruchem velkoměsta.

 

 

Hotel Golden Golem nabízí dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny klimatizací, stylovým dubovým nábytkem, trezorem, minibarem, fénem a WiFi. Samozřejmostí je TV/SAT s výběrem filmových, sportovních, dokumentárních a dalších kanálů. Hotel si také dává velmi záležet na výběru ložního prádla – užijete si pohodlí v luxusním povlečení! Při výběru varianty pokoje Romantic budete oslněni jeho romantickou výzdobou (2. a 4. varianta).

 

 

Ani váš žaludek nepřijde zkrátka. Ráno si pochutnáte na bohaté bufetové snídani a večer se nasytíte díky poukazu v hodnotě 150 Kč (2x u 3. a 4. varianty) do hotelového Golemova restaurantu, který je vyhlášen pro svůj příjemný interiér a milou obsluhu. Na vlastní kůži to poznal i bývalý prezident Václav Klaus, který zde uspořádal rodinnou oslavu a který bývá zdejším vděčným strávníkem v době nedělních obědů.

 

 

Další předností je originální obrazová výzdoba z rudolfínského období. Hosté také oceňují výbornou polohu u dálnice D8, odkud jsou v centru Prahy za pár minut, a bezpečí jejich vozů – hotelové parkoviště se na noc zavírá.

 

 

 

Tipy na výlety

 

Centrum Prahy (12 km)

Prahu asi netřeba obšírně představovat. Ale jen pro připomenutí – můžete se projít na Pražský hrad, Malou Stranu, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, k Národnímu divadlu i muzeu, Tančícímu domu... Znáte to, udělejte pět kroků do jakékoliv strany a pravděpodobně narazíte na nějakou tisíciletou historickou památku, kterou jezdí obdivovat miliony turistů z celého světa.

 

 

 

ZOO Praha (12 km)

ZOO v pražské Troji láká návštěvníky už od roku 1931 a během své historie se zařadila k těm nejlepším ZOO na celém světě. Mezi její nejčastěji navštěvované obyvatele patří mládě gorily nížinné Ajabu, želvy sloní Antonio a Eberhard, slon Max a také třeba lvi indičtí Jamvan, Ginni a Suchi. Ale to je samozřejmě jen zlomek z celkového počtu zvířat, mezi kterými si jistě každý najde svého oblíbence.

 

 

 

Plavba po Vltavě s možností rautu (12,5 km)

Projeďte se po Vltavě na klimatizovaných lodích Maria Croon nebo Czech Boat, z jejichž paluby uvidíte ty nejkrásnější pražské památky z jiného úhlu a k tomu budete mít i možnost pořádně naplnit žaludky během rautu. 

 

 

 

Prokopské údolí (pár zastávek metrem z centra Prahy)

Pokud budete mít už dost hluku a všech těch lidí v centru města, vydejte se na krásnou procházku do Prokopského údolí. Vstupy do údolí najdete na zastávkách metra B, např. Nové Butovice nebo Jinonice. Pak už vás čeká jen příjemná zhruba 6kilometrová procházka přírodou, na kterou jinde v Praze jen tak nenarazíte.

 

 

 • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu v hotelu.
 • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.
 • Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá.


Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.Kde voucher uplatnit?

Hotel Golden Golem***

Na Hlavní 21/71
Praha 8 – Březiněves
182 00

Telefon: +420 777 079 445, +420 283 910 215
E-mail: golem@golem-praha.cz

Zvětšit mapu

Mapa V Praze je blaze a ne že ne, ale dvojnásobně to platí o její poklidné části Březíněves, kde si z plna hrdla vychutnáte ticho a prostředí zdejšího hotelu plného romantiky. A pokud by té romantiky přeci jen bylo málo, víc si ji užijete při společné snídani nebo při výletech za pražskými památkami.

Diskuze

V diskuzi se nachází 2 příspěvky. Chcete se o nabídce dozvědět více? Nebojte se nás zeptat.

Vstup do diskuze