3–5denní wellness pobyt pro partu až 14 osob v Dešné
Dovolená na venkově? Jistě. S partou až 14 osob? Skvělé! V soukromé chalupě, kde si můžete užívat ve vířivce, sauně i v krytém vyhřívaném bazénu? Sem s tím, a to hned! To si ale musíte zajet do Dešné v Jihočeském kraji. Právě tam na vás totiž tato perfektní skupinová dovolená čeká.
od 5 590 Kč
původní cena
7 600 Kč
buďte první
0 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 15 lidí.
Platnost voucheru:
17. 9. – 1. 12. 2017
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 10:00
 • Ušetříte 2 010 Kč
 • 3 dny (2 noci), 4 dny (3 noci) nebo 5 dní (4 noci) pro až 14 osob
 • Ubytování ve Wellness chalupě Dešná
 • Neomezené využití finské sauny, vířivky, krytého venkovního bazénu
 • Oplocený areál
 • Jídelna s kuchyní, ohniště
 • 100% soukromí
 • 1. varianta za 5 590 Kč: 3denní pobyt až pro 14 osob
 • 2. varianta za 8 290 Kč: 4denní pobyt až pro 14 osob
 • 3. varianta za 10 990 Kč: 5denní pobyt až pro 14 osob

 Děti

do 4 let zdarma bez nároku na lůžko

 Pes

100 Kč/noc

 WiFi

zdarma v chalupě

 Parkování

zdarma u chalupy

 Bezbariérový přístup

Zařízení není vybaveno přístupem pro vozíčkáře.

 Platba kartou

ano

 Příplatky

 • elektrická energie 5 Kč/kWh
 • topení 490 Kč/Gj
 • za ložní prádlo 200 Kč/osoba/pobyt

 Nekuřácký podnik

Že za luxusem a wellness musíte do města? Ale kdeže! Přibalte sebou až 13 vašich kamarádů a zajeďte si do Dešné. Až stanete před Wellness chalupou Dešná, stanete se očitými svědky toho, kterak pohodlí a komfort na venkov přišlo. A to o rozloze celých 2 000 m2 oploceného areálu. Víc soukromí a pohodlí už zkrátka zažít nemůžete!

 

 

Chalupa Dešná nabízí ubytování až pro 14 osob. V přízemí se nachází dva 2lůžkové a jeden 5lůžkový pokoj. Pětilůžkový pokoj má dvě od sebe oddělené ložnice. Přízemní část je vybavena koupelnou s prostornou sprchou a odděleným WC. V podkrovní části najdeme jeden 2lůžkový a jeden 3lůžkový pokoj. Dále zde je umístěna koupelna s vanou a WC.

 

 

Svou snídani, oběd či večeři si můžete vychutnat v prostorné jídelně, která se nachází pár metrů za chalupou. Jídelna je vybavena velkým sálem a kuchyní.

 

 

Další části chalupy, která vás asi bude zajímat nejvíc, je místní nabité wellness. Čeká vás tu finská sauna, vířivka a krytý vyhřívaný bazén.

 

 

Součástí chalupy je také dvougaráž, kam spolehlivě uschováte vaše auto. Dále máte k dispozici ještě dětské hřiště pro vaše ratolesti, zahradní domek, ohniště a také jezírko s vodopádem, kde si můžete zaplavat s rybkami.

 

 

Celý areál o rozloze 2 000 m2 je oplocen betonovým plotem, takže se nemusíte strachovat ani o své děti, ani o ztrátu svého soukromí. Soukromí je tu zkrátka stoprocentní a vy si tak můžete užít pěkných pár dnů s lidmi, které máte rádi, přesně tak, jak vy sami si přejete.

 

 

 

Tipy na výlety

 

Slavonice (15 km)

Město Slavonice je nádherné historické renesanční město. V historickém centru najdete okolo náměstí desítky nádherných renesančních domů. Slavonice byly ve své historii mimo hlavní železniční trasy a po druhé světové válce byly v pohraničním pásmu, což mělo za následek potlačení průmyslového rozvoje a zachování historického rázu tohoto města.

 

 

 

Hrad Bítov (20 km)

V 11. století tu byl založen dřevěný hrad. Hrad Bítov byl prvním z řetězce hradů jež měli střežit jižní hranici přemyslovského státu. První písemná zmínka o hradě je z roku 1061. Tvořily jej tři části vzájemně oddělené valy. V první polovině 13. století byl hrad přestavěn na kamenný. Z této doby se do dnešních dnů dochovalo torzo válcové věže a torzo hradního paláce v základech gotických budov.

 

 

 • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu v chalupě.
 • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.


Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.Kde voucher uplatnit?

Wellness chalupa Dešná

Dešná 49
Dešná u Dačic
378 73

Telefon: +420 720 026 888
E-mail: info@chalupa-desna.cz

Zvětšit mapu

Mapa Dovolená na venkově? Jistě. S partou až 14 osob? Skvělé! V soukromé chalupě, kde si můžete užívat ve vířivce, sauně i v krytém vyhřívaném bazénu? Sem s tím, a to hned! To si ale musíte zajet do Dešné v Jihočeském kraji. Právě tam na vás totiž tato perfektní skupinová dovolená čeká.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít