Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
30–45minutová reflexní masáž chodidel v Praze
Nachodíte se přes den tolik, že vás už nohy odmítají dál nosit? Tak jim ulevte a zajděte si na masáž! Ve Studiu Natali v Praze si můžete vybrat mezi 30 a 45minutovou reflexní masáží chodidel. Budete koukat, jak si pak vaše nožky budou vesele vykračovat!
od 199 Kč
původní cena
399 Kč
dosud zakoupeno
13 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 30. 9. 2017
  • Ušetříte 200 Kč
  • 30 nebo 45minutová reflexní masáž chodidel v Praze
  • Studio Natali
  • Uvolnění energetických bloků
  • Úleva nejen pro chodidla
  • 1. varianta za 199 Kč: 30minutová masáž
  • 2. varianta za 299 Kč: 45minutová masáž

 Otevírací doba

Po předchozím objednání.

Přečtěte si na blogu

Pokud svým nohám nedopřejete také trošku relaxace, tak si šlapete po štěstí. Doslova. Aby se vám to nevymstilo, skočte si do Francouzské ulice v Praze, kde vám v Studio Natali nabijí chodidla novou energií a elánem během reflexní masáže!

 

 

Speciální tlakové body umístěné na chodidlech jsou spojeny s nejrůznějšími částmi těla. Cílené používání těchto reflexních bodů může výrazně zlepšit naše zdraví. Tyto reflexní body a samozřejmě také nervy směřují až do hlavy a prostupují všemi životně důležitými orgány. Tisíce nervových zakončení nacházejících se na chodidlech jsou spojeny s téměř každou částí našeho těla.

 

 

Žijete-li neustále ve stresu a máte energetické bloky, pak mohou tato nervová zakončení učinit zázraky ve vašem životě. Přesvědčíte se o tom, že to funguje, protože pocítíte úlevu i na jiných místech, než jen na vašich chodidlech. Po masáži se vaše tělo bude cítit celé hodiny mnohem lépe.

 

 

Termín nutno rezervovat předem na telefonním čísle +420 776 128 047.

Kde voucher uplatnit?

Studio Natali

Francouzská 108
Praha
101 00

Telefon: +420 776 128 047
E-mail: masaze.natalie@seznam.cz

Zvětšit mapu

Mapa Nachodíte se přes den tolik, že vás už nohy odmítají dál nosit? Tak jim ulevte a zajděte si na masáž! Ve Studiu Natali v Praze si můžete vybrat mezi 30 a 45minutovou reflexní masáží chodidel. Budete koukat, jak si pak vaše nožky budou vesele vykračovat!

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze