pepa.cz
váš známý přes slevy

Pepa

Dovolená ve Vimperku má jedno velké plus – jste v Čechách a obdivovat můžete Šumavu, ale máte to blízko i k německým pokladům, kam vás zavede množství cyklostezek nebo jen touha pořádně se vyblbnout v obřím aquaparku ve Waldkirchenu. Každý den tak může být jiný!

 

Hotel Terasa - Šumava - ilustrativní foto

 


Zázemí přitom naleznete v komfortním hotelu Terasa***, kde se díky Pepovi budete moci ubytovat s parádní slevou!


•    3 dny (2 noci) pro 2 osoby v Hotelu Terasa***
•    Komfortní pokoje mají vlastní koupelnu a WC, televizi se satelitním příjmem, na požádání trezor a internet, pokrytí Wi-Fi v hotelu a restauraci
•    2x snídaně pro oba
•    Možnost dokoupit polopenzi či plnou penzi
•    Možnost posezení na venkovní terase a zahradě s dětským hřištěm
•    Parkování u hotelu zdarma

 

Hotel Terasa - Šumava - ilustrativní foto

 


Nedaleko hotelu rovněž naleznete saunu, bowling, in-line dráhu a užít si můžete jak sportovní aktivity, tak i nádhernou šumavskou přírodu.

 

Hotel Terasa - Šumava - ilustrativní foto

Tipy na výlety:


Vimpersko je krajem mnoha tváří a předmět svého zájmu v něm naleznou lidé nejrůznějšího založení. Zájemci o historii a dávný pravěk mohou navštívit hradní zříceniny, půvabné malé zámky i pravěká hradiště. Vyznavači sportu a aktivního pohybu mohou využít mnoho turistických a cyklistických tras, které protínají celou Šumavu a navazují na turistické a cyklistické trasy v nedalekém Německu. Návštěvu Šumavy si mohou dopřát i vozíčkáři, turisti s tělesným handicapem a to díky přizpůsobeným trasám pro vozíčkáře. Tyto trasy jsou rovněž vhodné pro rodiny s kočárky.

 

Hotel Terasa - Šumava - ilustrativní foto

 


V okolí Vimperka se nacházejí naučné stezky např. Pravětínský okruh, Sudslavický okruh,  Chalupská slať, Schwarzenberský plavební kanál, Medvědí stezka, ale i naučné stezky a přírodní poznávací okruhy včetně přeshraničních.

 

Hotel Terasa - Šumava - ilustrativní foto

 


Když už budete na Šumavě, vaší pozornosti by neměl ujít unikát – Stezka v korunách stromů. Jde o nejdelší stezku v korunách stromů na světě, její délka činí cca 1 300 metrů. Návštěva je možná v každém ročním období. Přístup je zařízen tak, aby si ji mohli užít i rodiče s kočárky. Jde o nevšední zážitek, který vám poskytne nádherný rozhled do krajiny.

 

Hotel Terasa - Šumava - ilustrativní foto
 

 


Dobrým tipem na výlet je také návštěva aquaparku Karoli - Badepark ve Waldkirchenu, což je největší a nejmodernější koupaliště regionu Bavorský les. Zavítáte-li do Waldkirchenu společně s dětmi doporučujeme návštěvu Kouzelného lesa - strhující "hřiště" pro děti i dospělé.

 

Hotel Terasa - Šumava - ilustrativní foto

 

 

Můžete si přiobjednat:

 
Platnost do: 31.10. 2013
Nelze uplatnit ve dnech 19.června 2013
Slevový kupon lze uplatnit od 1. 6. 2013 do 30. 6. 2013 a od 1. 9. 2013 do  31.10. 2013
V případě uplatnění voucheru v sezóně od 1.7 do 31.8.2013 příplatek 800,- Kč/voucher na místě.VŠECHNY SLEVY

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace