pepa.cz
váš známý přes slevy

Pepa

Už vás dávno omrzelo sedět při létání na dovolenou až někde ve 40. řadě? Usedněte tentokrát rovnou do kokpitu a zkuste si letadlo ovládat sami!

 

 

Jak to probíhá?

Po příchodu se seznámíte se simulátorem a vyberete si letadlo. Poté se vydáte do simulátoru, kde se usazeni v kokpitu připravíte na svůj zážitek. Vyberete si lokalitu startu a na základě svých zkušeností a dovedností zvolíte počasí, širokou škálu chyb na přístrojích atp.

 

60 minut v leteckém simulátoru s instruktáží v Praze

 

Ještě jednou se seznámíte s celým letem od navigace, stavu vzdušného prostoru a zvoleného území, po dodatečné vysvětlení prvků letu svého letadla. A nezbývá, než vzlétnout!

 

60 minut v leteckém simulátoru s instruktáží v Praze

 

Scenérie letu je promítána na plátno, což umožní široký rozhled a navigaci. Po celou dobu je vám k dispozici instruktor, se kterým po přistání zhodnotíte celý let, a on odpoví na vaše dotazy.

 

60 minut v leteckém simulátoru s instruktáží v Praze

 

Komunikace mezi instruktorem a pilotem probíhá pomocí sluchátek, jinak by pokyny přehlušil hluk motoru. Simulátor je vybaven systémem pro rozhlížení po letadle, tudíž se nestane, že by při finálním náklonu u přistání nebylo vidět nic, než oblohu.

 

Tento systém uplatníte i při navigačních letech k rozeznání významných budov a bodů, jakými jsou řeky, mosty atd. Instruktor vám vše vysvětlí a poradí.

 

60 minut v leteckém simulátoru s instruktáží v Praze

 

Na výběr máte hned z několika simulátorů: A 10, F 16, Pieper Sport Cruz, C 90, King Air S, Bach 300, Cessna 182 a Mitsubishi A 6M „ZERO“.

 

60 minut v leteckém simulátoru s instruktáží v Praze

 

Jaké jsou minimální požadavky pro věk a výšku?

 

Mohu přijít i s přáteli?

Určitě, vezměte s sebou klidně až 7 přátel! Každý z přítomných si ve vámi zakoupeném časovém intervalu může zalétat. Je pouze nutné, aby se také každý zúčastnil instruktáže.

 

Na památku vašeho (možná prvního) letu dostanete i malý dárek – součástí zážitku je totiž pamětní fotografie. 

  

60 minut v leteckém simulátoru s instruktáží v PrazeVŠECHNY SLEVY

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace