Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
60minutové letní regenerační ošetření pleti v Ostravě
Pouhých 60 minut času a budete krásnější než kdy předtím. Že nevěříte? Tak se jděte samy přesvědčit do kosmetického studia a centra liposukce Jovena v Ostravě. Tady se o vás totiž postarají s tou největší péčí a za pomoci nejmodernějších přístrojů a nejúčinnější kosmetiky.
399 Kč
původní cena
1 450 Kč
dosud zakoupeno
10 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 30. 9. 2017
Hodnocení nabídky Více informací

5,0 / 5

Hodnotili 3 zákazníci
100 % zákazníků doporučuje
 • Zákazník
  17.01.2017
  Přístup personálu
Krásnější pleť za 60 minut v Ostravě 5.0 3 399
 • Ušetříte 1 051 Kč
 • Kosmetické studio a centrum liposukce Jovena v Ostravě
 • Délka ošetření: 60 minut
 • Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
 • Masáž obličeje, krku a dekoltu
 • Peeling Mix Strong pro okamžité zjemnění pleti a sjednocení pigmentace
 • Aplikace hydratační masky a hydratačního séra Hydra Intensity
 • Aplikace séra s kmenovými buňkami ze švýcarského jablka pro intenzivní letní výživu pleti

 Otevírací doba

Po–Ne 10:00–17:00
  Dle předchozí domluvy.

Přečtěte si na blogu

Je léto a mnoho žen se snaží zhubnout do plavek, přičemž ovšem zanedbává péči o svůj obličej. V létě je však právě obličej vystavován přemíře slunečního záření a tím pádem i vyšší zátěži. Vezměte jej proto do ostravského studia Jovena, kde mu pomohou, aby vaše pleť opět zářila zdravím a především krásou!

 

 

Ve studiu Jovena na váš obličej čeká opravdu pořádná dávka péče. Jde totiž o nejmoderněji vybavený salon v Ostravě, pro nějž je samozřejmostí osobní a individuální přístup k jeho klientům. Přístroje, které profesionálové tohoto salonu využívají, jsou důsledně vybírány a testovány. Spolehnout se můžete i na to, že zde pracují jen s tou nejlepší kosmetikou.

 

 

V rámci balíčku se na vás nejprve vrhnou ultrazvukovou špachtlí. Čištění pleti ultrazvukem je oproti ručnímu vyčištění pleti několikanásobně efektivnější, hlubší a bez následků v podobě podrážděné pleti. Následovat bude příjemná masáž nejen obličeje, ale i oblasti dekoltu.

 

 

Následovat bude aplikace peelingu Mix Strong, jehož úkolem je okamžitě zjemnit pleť a sjednotit pigmentaci. Zejména v letních měsících je potřebná rovněž patřičná hydratace vaší pleti. Tu zajistí aplikace hydratační masky a hydratačního séra Hydra Intensity.

 

 

V závěru celé procedury bude na vaši pleť aplikováno sérum s kmenovými buňkami ze švýcarského jablka (zapracováno ultrazvukovou NEO vlnou) pro intenzivní letní výživu pleti. Výsledkem tak bude zdravě vypadající a viditelně mladší vzhled pleti, neboť se v tomto séru snoubí dlouhotrvající pozitivní účinky kmenových buněk, přírodních výtažků a vitamínů.

 

 

 • Nutno se objednat předem.
 • O případných kontraindikacích se informujte u poskytovatele služby.
Kde voucher uplatnit?

Jovena – kosmetické studio a centrum liposukce

Novinářská 3
Ostrava
709 00

Telefon: +420 777 332 065
E-mail: jovena@jovena.cz

Zvětšit mapu

Mapa Pouhých 60 minut času a budete krásnější než kdy předtím. Že nevěříte? Tak se jděte samy přesvědčit do kosmetického studia a centra liposukce Jovena v Ostravě. Tady se o vás totiž postarají s tou největší péčí a za pomoci nejmodernějších přístrojů a nejúčinnější kosmetiky.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze