Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
Příjemná masáž dle vašeho výběru v Praze
Masáž je slast, blaho, štěstí… navštivte Bio Studio Kameliya v Praze a jistě přijdete na další vlastnosti pomocí svých pocitů. Vybrat si můžete rovnou z 5 masáží: antistresová masáž hlavy a šíje, klasická regenerační, aromaterapeutická, medová detoxikační nebo anticelulitidová masáž se zábalem.
od 269 Kč
původní cena
450 Kč
dosud zakoupeno
6 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 30. 9. 2017
 • Ušetříte 181 Kč
 • Bio Studio Kameliya v Praze
 • Masáž dle výběru
 • Vhodné pro muže i ženy
 • 1. varianta za 269 Kč: Antistresová masáž hlavy a šíje (40 minut)
 • 2. varianta za 349 Kč: Klasická regenerační masáž (55 minut)
 • 3. varianta za 349 Kč: Relaxační aromaterapeutická masáž (55 minut)
 • 4. varianta za 349 Kč: Medová detoxikační masáž (55 minut)
 • 5. varianta za 399 Kč: Anticelulitidová masáž + zábal (55 minut)

 Otevírací doba

Po–Pá 08:00–20:00

Přečtěte si na blogu

Vstupte do ráje a oddejte se jedinečné relaxaci, která vám přinese přímo božské uvolnění! Díky masáži v Bio Studiu Kameliya načerpáte novou energii a zbavíte se únavy a stresu. Vybrat si můžete až z pěti různých masáží!

 

 

1. varianta za 269 Kč: Antistresová masáž hlavy a šíje (40 minut)

Masáž hlavy a šíje je velmi oblíbený a účinný prostředek relaxace a uvolnění. Je to jemná masáž prováděná konečky prstů. Cílem je odstranit napětí nejprve v trapézových svalech a svalech krku, kde svaly vlivem stresu, únavy či špatného držení těla velice trpí a bývají přetíženy. Cílem je také prokrvení vlasové pokožky, podpora růstu vlasů a zlepšení jejich kvality.

 

 

2. varianta za 349 Kč: Klasická regenerační masáž (55 minut)

Tato masáž způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken a tak nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla. Masáž může prospět i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin, které je fixují.

 

 

3. varianta za 349 Kč: Relaxační aromaterapeutická masáž (55 minut)

Aroma masáž přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, regeneruje pokožku, přivolává spánek, navozuje příjemnou náladu.  Odstraňuje také ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva.

 

 

4. varianta za 349 Kč: Medová detoxikační masáž (55 minut)

Detoxikační masáž medem je jednoduchou masáží, která využívá blahodárných účinků včelího medu na lidský organismus a kompresních masérských hmatů. Masáž včelím medem příjemně odstraní nežádoucí látky ven z těla, které se v něm nashromáždily z léků, potravin a okolního prostředí. A to nejenom povrchově, ale i hloubkově vyčistí a oživí celý organismus.

 

 

5. varianta za 399 Kč: Anticelulitidová masáž + zábal (55 minut)

Tato speciální masáž má za účel stimulaci podkožní struktury a vypuzení lymfatické tekutiny z podkoží. Masáž se provádí postupem, kdy dochází ke stimulaci hlubokých krevních a lymfatických cév a také hlubokých svalových struktur. Také má za účinek rozrušování tukových buněk a polštářů silou, rozrušování strií, prasklinek a celulitidy.

 

 

 • Nutno se objednat předem.
 • O případných kontraindikacích se informujte u poskytovatele služby.
Kde voucher uplatnit?

Bio Studio Kameliya

Žitomírska 25
Praha 10 – Vršovice
101 00

Telefon: +420 776 896 384
E-mail: chechevakameliya@gmail.com

Zvětšit mapu

Mapa Masáž je slast, blaho, štěstí… navštivte Bio Studio Kameliya v Praze a jistě přijdete na další vlastnosti pomocí svých pocitů. Vybrat si můžete rovnou z 5 masáží: antistresová masáž hlavy a šíje, klasická regenerační, aromaterapeutická, medová detoxikační nebo anticelulitidová masáž se zábalem.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze