Namíchání vlastního parfému v parfumerii v Praze
Často bloudíte parfumeriemi, stříkáte na sebe všemožné patoky, čicháte k nim, a jediné, co vám způsobí, je tak možná nevolnost, podrážděná kůže a bolehlav? Hledáte tu správnou vůni, která by oslnila nejen vás, ale i okolí? Tak si namíchejte parfém dle svých představ v Zámecké parfumerii v Praze.
od 890 Kč
původní cena
1 250 Kč
dosud zakoupeno
1 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 4 lidi.
Platnost voucheru:
do 1. 10. 2017
  • Ušetříte 360 Kč
  • Hodinový zážitek namíchání si vlastního parfému
  • Zámecká parfumerie v Praze
  • Představení všech druhů vůní
  • Pomoc s hledáním vhodných kombinací a s nalezením správného poměru
  • Příprava parfému základního flakonu s rozprašovačem
  • 1. varianta za 890 Kč: Namíchání vlastního parfému o objemu 30 ml v Praze
  • 2. varianta za 1 190 Kč: Namíchání vlastního parfému o objemu 50 ml v Praze

 Otevírací doba

Po–Ne 10:00–19:00

Nebuďte ovce a voňte jako originál! Při procházce ulicemi lze ucítit mnohé vůně, jednu jako druhou. Pokud se ale nechcete zařadit do davu, namíchejte si svou vlastní vůni, za níž se otočí nejeden kolemjdoucí. To teď můžete v Zámecké parfumerii na Malé Straně v Praze.

 

 

Využijte jedinečnou možnost vyrobit si vlastní parfém. Vyberte si, zda vám pro začátek postačí 30 ml, nebo rovnou 50 ml ve flakonku s rozprašovačem.

 

 

Je pro vás připraven zhruba hodinový zážitek, během nějž se nejprve seznámíte se všemi dostupnými vůněmi – 36 druhů Eau de Parfum a 6 druhů Eau de Cologne v kategorii květinových, ovocných, zelených, citrusových i orientálních esencí – a všechny vůně, které vás zaujmou, si zapíšete na papírek.

 

 

Následně vám parfuméři pomohou najít jak nejvhodnější kombinaci, tak i správný poměr jednotlivých vůní. Pak se už pozvolna zrodí váš dokonalý parfém a následně se přelije do flakonku s rozprašovačem o objemu 30 nebo 50 ml (dle zvolené varianty).

 

 

Termín si zarezervujte na e-mailu: info@zameckaparfumerie.cz nebo telefonním čísle: +420 776 257 044 a uveďte kód voucheru.

Kde voucher uplatnit?

Zámecká parfumerie

Zámecké schody 190/10
Praha
118 00

Telefon: +420 776 257 044
E-mail: info@zameckaparfumerie.cz

Zvětšit mapu

Mapa Často bloudíte parfumeriemi, stříkáte na sebe všemožné patoky, čicháte k nim, a jediné, co vám způsobí, je tak možná nevolnost, podrážděná kůže a bolehlav? Hledáte tu správnou vůni, která by oslnila nejen vás, ale i okolí? Tak si namíchejte parfém dle svých představ v Zámecké parfumerii v Praze.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít