Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
Opalovací krém z čistě přírodních zdrojů pro zdravé opálení
Léto je konečně tady, slunce začíná pěkně pálit a vy už se jistě chystáte na dovolenou opalovat se někde u vody. Ale máte opalovací krém? Pokud ano, tak jej raději zahoďte a raději použijte přírodní produkt Mrkvánek, který je vyrobený čistě z přírodních látek.
109 Kč
původní cena
170 Kč
dosud zakoupeno
5 ×

00:00:00
  • Ušetříte 61 Kč
  • Opalovací krém Mrkvánek
  • Přírodní kosmetika
  • Ochrana proti UV záření
  • Vyživení a hydratování pleti
  • Snadná aplikace
  • 1. varianta za 109 Kč: Mrkvánek tekutý 50 ml
  • 2. varianta za 109 Kč: Mrkvánek šlehaný 30 ml

Dodací lhůty

Zboží vám bude doručeno do 7 kalendářních dní od zaplacení objednávky.

Cena za dopravu

Poštovné činí 99 Kč a přičítá se k ceně zboží.

Běžná kosmetika z drogerie je plná chemických látek a kdoví, jaký účinek můžou takové látky mít na lidský organismus. Raději proto sáhněte po přírodní kosmetice, která je vyrobena jen z přírodních zdrojů. V létě se bude hodit opalovací krém Mrkvánek.

 

 

Opalovací krém můžete dostat buď tekutý (1. varianta) nebo šlehaný ve formě krému (2. varianta). Mrkvánek se dobře roztírá a rychle se vsakuje. Vaše pokožka bude díky němu nejen chráněná proti UV záření, ale rovněž hydratovaná a vyživená.

 

Složení: mrkvový olej, bambucké máslo, kokosový olej, přírodní vitamín E, oxid zinečnatý, zlatý mica prášek, pomerančová a vanilková silice.

 

 

Mrkvový olej obsahuje vitamín A a betakaroten, který je klíčový pro zdravé opálení a také dodává krému oranžovou barvu. Vitamín E má antioxidační účinky a navíc pomáhá chránit kožní buňky a membrány před UV zářením i znečištěním. Pleť hydratuje do hloubky a pomáhá snížit výskyt vrásek. Oxid zinečnatý je zase velkým pomocníkem proti akné, vyrážkám a dalším nedokonalostem pleti. Kromě regenerace pokožku chrání před UVA i UVB zářením.

 

Informace o dodavateli

Telefon: +420 777 282 119
E-mail: info@prirodna.cz

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze