pepa.cz
váš známý přes slevy

Pepa

Vyzkoušejte tuto exkluzivní službu, která využívá aktivitu ryb a to jako součást péče s cílem relaxace a také jako „přírodní formu pedikúry a peelingu kůže". Kromě příjemné a bezbolestné pedikúry vás navíc čeká zlepšení zdravotního stavu vaší pokožky. Jedná se o zcela bezpečnou metodu bez vedlejších účinků!

 

Relaxační lázeň s rybami Garra Rufa pro jednoho nebo pro pár

 

Kaprovité rybičky Garra Rufa rodu Ciprinidae dokáží přežívat ve vodě teplé až 36 °C. Teplé prameny odedávna lákaly ke koupelím a místní obyvatelé si povšimli blahodárného vlivu koupelí na různé kožní neduhy včetně lupénky. Značný podíl na léčivých účincích byl přisuzován právě rybám Garra Rufa, které vylučují z tlamiček sekret s hojivými účinky.

 Relaxační lázeň s rybami Garra Rufa pro jednoho nebo pro pár

 

Tyto kaprovité ryby jsou nedravé a vyznačují se především neozubenými čelistmi. Ty jsou opatřeny pouze jemnými štětinkami, díky nimž rybky Garra Rufa bezbolestně obrušují odumřelou nebo narušenou kůži. Ústní dutina tohoto druhu ryb navíc obsahuje léčivé enzymy. Jemně kyselý výměšek obroušenou kůži dezinfikuje a podporuje obnovu a hojení epidermis.

 

Výhody lázně s rybičkami

 

Relaxační lázeň s rybami Garra Rufa pro jednoho nebo pro pár

 

Garra Rufa příjemným způsobem pokožku vyhladí. Rybky instinktivně vyhledávají nemocné části vaší pokožky. Je totiž měkčí, dokážou ji tak lehce odstranit. Najdou na těle postižené místo a shromáždí se okolo něho, zůstane po něm bílý flíček. Za krátký čas se však zacelí. Ryby nemají zuby, odstraňováním nemocných částí pokožky působí jako peeling.

 Relaxační lázeň s rybami Garra Rufa pro jednoho nebo pro párVŠECHNY SLEVY

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace