Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
Tetování o velikosti 10x10 cm od profesionálů v Praze
Není inkoust jako inkoust – a zatímco písemnosti blednou, ten tetovací vám vydrží do konce života. Pro pěknou kérku z rukou profesionálních tatérů si teď můžete zajít do studia Aries Tattoo. Tak už víte, co to bude?
1 149 Kč
původní cena
3 000 Kč
dosud zakoupeno
7 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 30. 9. 2017
  • Ušetříte 1 851 Kč
  • Tetovací studio Aries Tattoo v Praze
  • Profesionální tetování do 10x10 cm
  • Úprava stávajícího tetování
  • Motiv dle vašeho přání
  • Možnost vlastního návrhu
  • Zkušení tatéři s mnohaletou praxí
  • Sterilní a čisté prostředí
  • Možnost libovolného sčítání voucherů

 Otevírací doba

Po–Pá 10:00–19:00
So Na objedávku

Odlište se z davu, buďte originální a dejte svému okolí najevo svůj postoj nebo vztah k blízkým. Motivů k tomu budete mít dostatek, a pokud si nevyberete z katalogu, přijďte se svým motivem.

 

Tetování od profesionálů ve velikosti do 9x9 cm v Praze

 

Spolehnout se můžete na osobní a individuální přístup tatérů s mnohaletými zkušenostmi. Ti vám na kůži libovolné části těla vykouzlí obrázek do velikosti 10x10 cm. Pokud se stydíte za zkažené tetování nebo chcete oživit barvy stávajícího tetování, i to jsou přání, kterým ve studiu vyhoví.

 

 

Nepostradatelnou součástí je pochopitelně hygiena, a na tu se ve studiu Aries Tattoo klade maximální důraz. Samozřejmostí je čisté prostředí, všechny nástroje jsou sterilní a na každého zákazníka se používají vždy nové jehly.

 

 

Do studia se objednávejte alespoň 10 dní předem. Pokud jde o složitejší práci, je lepší přijít měsíc dopředu, to ale můžete domluvit až při rezervaci termínu. Pokud si přejete rozsáhlejší tetování, zakupte více voucherů.

 

 

Platí pro osoby starší 18 let – u mladších osob je nutná osobní přítomnost rodiče nebo alespoň potvrzení od rodičů (ověřuje se telefonicky).

Kde voucher uplatnit?

Aries Tattoo

Truhlářská 12
Praha 1
110 00

Telefon: +420 730 173 572
E-mail: zdenek@ariestattoo.cz

Zvětšit mapu

Mapa Není inkoust jako inkoust – a zatímco písemnosti blednou, ten tetovací vám vydrží do konce života. Pro pěknou kérku z rukou profesionálních tatérů si teď můžete zajít do studia Aries Tattoo. Tak už víte, co to bude?

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze