pepa.cz
váš známý přes slevy

Pepa

 

 


 

Chatový areál se rozkládá na pokraji jehličnatého lesa 1,5 km od Police nad Metují s dobrou příjezdovou komunikací pro osobní auta i autobusy a prostorným parkovištěm. 

 

Hotel Praha - ilustrativní foto

 

Parkování v areálu je zdarma. Autobusové a vlakové spojení 1,5 km. Podnik je v provozu od dubna do listopadu.

 Hotel Praha - ilustrativní foto

 

Hotel Praha - ilustrativní foto

 

 

Hudební produkce  - soboty 13.10., 20.10., 27.10.,10.11. 

 

program na www.zderina.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Ubytování v centrální budově. Jsou to dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny televizí a přímotopy.

 

Hotel Praha - ilustrativní fotoHotel Praha - ilustrativní foto

 

Přímo v areálu se nachází příjemná restaurace se širokým sortimentem nápojů, teplou a studenou kuchyní. Ubytovaným hostům nabízíme též polopenzi /snídaně, večeře/ k dispozici je také kuchyňka. Pro sportovní využití máme hřiště na volejbal, nohejbal, petang, stolní tenis, kulečník, stolní fotbálek a kuželky. Každý večer promítání dětských filmů. Koupaliště je vzdáleno 2 km, tenisové kurty 2,5 km, bowling 2 km. Připojení na WIFI v areálu zdarma 

 

Hotel Praha - ilustrativní foto

 

Broumovská kotlina

Kotlina je z jedné strany uzavřena hradbou Broumovských stěn a z druhé strany hraničním hřebenem Javořích hor. Přirozeným centrem je město Broumov, obklopené vesnicemi tzv. lánového typu.

Hotel Praha - ilustrativní foto

 

Góry Stolowe - Národní park (PL)

Polský národní park (NP) navazuje na pískovcové oblasti Broumovska. Panoramaticky a krajinářsky nejatraktivnější hory Sudet jsou zároveň jedinými tabulovými horami v celém Polsku. Skalní bludiště.

Hotel Praha - ilustrativní foto

 

Metuje

Metuje (původně Methuja, z praindoevropského *medh- „prostřední“ – rozuměj prostřední řeka mezi Úpou a Orlicí; podle legendy z „med tu je“) je řeka v severovýchodních Čechách, levý přítok Labe. 

 

Hotel Praha - ilustrativní foto
 

Hotel Praha - ilustrativní fotoVŠECHNY SLEVY

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace