2denní kurz kresby dle skutečnosti a autoportrétu po celé ČR

Chcete se dozvědět spoustu zajímavých tipů a informací o kreslení a nakonec se naučit kreslit několikanásobně lépe? Tak vyrazte na kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou pořádaný lektory z Atelieru Mozaika. Kurz je zaměřen na kresbu autoportrétu, kterou bude i zakončen.
1 499 Kč
původní cena
2 500 Kč
dosud zakoupeno
15 ×

00:00:00
Nabídku si právě prohlíží 7 lidí.
Platnost voucheru:
do 30. 6. 2017
Hodnocení nabídky Více informací

4,3 / 5

Hodnotilo 42 zákazníků
100 % zákazníků doporučuje
 • Neregistrovaný zákazník
  28.12.2016
  Super lektorka, všem se pečlivě věnovala, cenné rady a zkušenosti! Perfektně strávený víkend!
 • Neregistrovaný zákazník
  07.12.2016
  Přístup lektorky a jejího kolegy, pohodová atmosféra. 1. den byl pro mě náročný ,než jsem si zvykla a druhý den už pohodě. Úžasně jsem se odreagovala…
 • Ilona Lovrantová
  03.10.2016
  Kurz splnil, co jsem od něj očekávala, prostředí bylo pěkné a paní co školila příjemná.
 • Neregistrovaný zákazník
  19.09.2016
  Plno vychytávek, jak se co kreslí. Ačkoliv jsem se snažila doma kreslit, nikdy bych na některé vychytávky sama nepřišla.
 • Neregistrovaný zákazník
  17.05.2016
  Výuka techniky.
 • Alena Letochová
  16.05.2016
  Líbil se mi celý kurz. Díky skvělému, charismatickému lektorovi panu Tomáši Mlejnkovi jsme se naučili používat tu správnou hemisféru při kreslení…
 • Neregistrovaný zákazník
  05.05.2016
  Cena a rychlost.
 • Neregistrovaný zákazník
  31.03.2016
  Přirozený a příjemný přístup paní Elišky, kurz splnil mé očekávání a tudíž uvažuji o dalším kurzu kreslení.
 • Neregistrovaný zákazník
  10.03.2016
  Koupili jsme kurz jako dárek.
 • Neregistrovaný zákazník
  29.02.2016
  Líbila se mi rychlost vyřízení voucheru, cena nabídky, ale hlavně i její obsah a kvalita, spolehlivost :-)) Mnou zvolenou víkendovou akcí jsem byla…
 • Neregistrovaný zákazník
  23.01.2016
  Dobře zorganizováno, skvělá lektorka, dobrá cena, nenašli jsme jedinou slabinu, vřele všem doporučujeme - všichni se zdokonalí v kreslení.
 • Ušetříte 1 001 Kč
 • Atelier Mozaika
 • 15 let na trhu
 • Záruka kvality
 • Dvoudenní kurz kreslení dle skutečnosti a autoportrétu pravou mozkovou hemisférou
 • Místo konání: celá ČR dle harmonogramu
 • Kurz probíhá dva dny (sobota, neděle) od 09:45 do 18:00
 • Zakončení kresbou autoportrétu podle zrcadla
 • Všechny pomůcky v ceně kurzu
 • Vhodné pro všechny věkové kategorie (od 9 let)
 • Polední přestávka na oběd
 • Sleva 5% v nejlépe zásobených výtvarných potřebách v ČR – Tvořivost u Bílé paní

Také jste často ve škole slyšeli podobné narážky jako: „Zapni už konečně ten mozek!“? Během dvoudenního kurzu zjistíte, jak ho nejen zapnout, ale hlavně jak využít potenciál obou hemisfér pro kreslení. Nakonec bude kurz zakončen kresbou autoportrétu podle zrcadla.

 

 

Každý člověk se může naučit kreslit během pouhých dvou dnů. Jediné, co k tomu potřebujete, jsou vaše ruce, mozek a chuť zkusit něco nového. Říká se tomu kreslení „pravou“ mozkovou hemisférou. Ke kreslení nepotřebujete žádný zvláštní talent nebo nadání. Potřebujete jen vědět, jak na to. Kreslit totiž umí každý, kdo má ruce.

 

 

V pravé části mozku jsou uloženy city, sny, fantazie a tvořivost. Pravá část mozku nezná žádná omezení – na rozdíl od levé. Ta umí pracovat s prostorem, časem a logikou. Na dvoudenním kurzu se naučíte, jak pracovat s pravou i levou mozkovou hemisférou a již druhý den budete umět kreslit portrét dle předlohy.

 

 

Víte, jak zní nejčastější věta účastníků kurzu? „No, možná naučíte kreslit každého, ale mě určitě ne“. Dle slov lektorky ale ještě nikdo neodešel z kurzu, aniž by nebyl sám sebou nadšený. Nezáleží na tom, jestli je vám 11 nebo 100 let. Záleží jen na vás, zda máte chuť to zkusit a jediným důkazem pak budou pouze vaše obrázky.

 

 

Atmosféra na kurzu je pokaždé jiná. Nikdy se nesejde stejná skupina lidí. Jedna věc je však všechny spojuje. Mají chuť na sobě pracovat. Mnoho účastníků říká, že to byla pouhá zvědavost, co je přivedlo, ale není tomu tak. Každý chce vědět, co v něm je, a nyní máte ideální příležitost to zjistit i vy.

 

 

Proč zvolit kurz v Atelieru Mozaika?

Představujete-li si, že kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou znamená, že se provede jakési čáry máry na otevření pravé strany mozku, doopravdy to tak není. Podstata metody je o trochu hlubší, než jak je v Čechách známá. V Atelieru Mozaika tedy slovo pravá berou s rezervou a neztotožňují se s ním.

 

 

Učení metody „pravou“ mozkovou hemisférou vychází z učení Američanky Betty Edwards, která napsala také svou knihu Drawing on the Right Side of the Brain, což může vyznít jako Kreslení pravou stranou mozku. Není to ale pravda. V přesném překladu této knihy význam slova „right“ neznamená „pravá“ ve smyslu určení strany. V tomto případě slovo „right“ znamená „správná“ strana. Jinak řečeno: to, co chcete nakreslit, nakreslíte nejlíp, když použijete tu „správnou“ stranu svého mozku.

 

 

Na něco levou a na něco pravou. Pravá strana mozku neumí pracovat s prostorem nebo časem. Jak by bylo možné bez levé umístit do obrázku vše tam, kam to patří,… oči na hlavu a správně daleko od sebe apod. To je práce zase levé strany našeho mozku. Proto člověk do vínku dostal obě.

 

 

Termín a místo konání kurzu si vyberte na stránkách Atelieru Mozaika. A jako bonus můžete poté využít slevu 5 % do nejlépe zásobených výtvarných potřeb v ČR – Tvořivost u Bílé paní.
Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Poté voucher uplatněte na e-mailu: info@ateliermozaika.cz.
 3. Uveďte své kontaktní údaje, případně počet přihlášených osob, kód voucheru, datum konce platnosti voucheru a vybraný termín a místo kurzu dle harmonogramu (kresba dle skutečnosti a autoportrét) – http://goo.gl/FGmAkv.
 4. V případě zrušení rezervace s dostatečným předstihem a ze závažných důvodů je možnost nabídky náhradního termínu či převést kurz na jinou osobu.
 5. Rezervace a dotazy na obsazenost na e-mailu info@ateliermozaika.cz či telefonu 724 171 075.
 6. Poskytovatel má právo nabídnout klientovi náhradní termín v případě, že je kurz již plně obsazen nebo není přihlášen minimální počet účastníků pro otevření kurzu, bez nároku na vrácení peněz.

Kde voucher uplatnit?

Atelier Mozaika

Havraní 9
Praha 6
165 00

Telefon: +420 724 171 075 (10:00–18:00)
E-mail: info@ateliermozaika.cz

Zvětšit mapu

Mapa Chcete se dozvědět spoustu zajímavých tipů a informací o kreslení a nakonec se naučit kreslit několikanásobně lépe? Tak vyrazte na kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou pořádaný lektory z Atelieru Mozaika. Kurz je zaměřen na kresbu autoportrétu, kterou bude i zakončen.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít