pepa.cz
váš známý přes slevy

Pepa

Trojrozměrná vibrační technologie, na níž je založena funkce Power Plate®, je v současnosti nejnovější užívanou cvičební technikou, která přináší nový rozměr do kondičního cvičení a zdravého životního stylu. Technologie je vhodná pro všechny věkové kategorie a tělesné zdatnosti.

 

1x 30minutové cvičení na Power Plate PRO 5 v Brně

 

Power Plate® umožňuje snadný, bezpečný a vysoce efektivní trénink, kdy za pouhých 30 minut dosáhnete stejných výsledků jako při běžném cvičení trvajícím 1,5 až 2 hodiny.

 

1x 30minutové cvičení na Power Plate PRO 5 v Brně

 

Power Plate® a s ním spojený Acceleration Training™ jsou velmi vhodné metody pro rychlé a správné formování postavy. Díky zvýšené cirkulaci krve se zlepšuje i kvalita pokožky a redukuje se celulitida.

 

1x 30minutové cvičení na Power Plate PRO 5 v Brně

 

Používání přístroje Power Plate® zintenzivní spalování tuku a zlepší základní metabolismus, přičemž sníží podkožní vrstvy tuku. Speciální masážní cvičení se rovněž zaměří na specifické problémové oblasti.

 

1x 30minutové cvičení na Power Plate PRO 5 v Brně

 

Intenzivní krevní oběh a zahřívání svalů a úponů zlepšuje ohebnost těla a uvolňování napětí, koagulace a srůstů tkání těla. Díky zvýšenému krevnímu oběhu a další stimulaci nervů se snižuje bolest. Zvýšení svalového napínání během tréninku často vede ke snížení zbytkového pnutí, což rovněž snižuje bolest.

 

1x 30minutové cvičení na Power Plate PRO 5 v BrněVŠECHNY SLEVY

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace