Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
1,5 kg kuřecích křídel Buffalo s pečivem v Praze
Pro kuřecí křídla Buffalo nemusíte letět až do daleké Ameriky. Stačí si zaletět do restaurace Na Verandě v Praze, kde před vámi na stole přistane doslova kuřecí hostina sestávající z kila a půl pečených kuřecích křídel Buffalo vyšperkovaných chutí sweet chilli omáčky, v níž jsou marinovaná.
169 Kč
původní cena
362 Kč
dosud zakoupeno
6 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 31. 8. 2017
  • Ušetříte 193 Kč
  • Restaurace Na Verandě v Praze
  • 1,5 kg pečených kuřecích křídel Buffalo marinovaných ve sweet chilli omáčce
  • Pečivo
  • Příjemné prostředí stylové restaurace
  • Velký výběr nápojů z nápojového lístku

 Otevírací doba

Po–Čt 12:00–24:00
Pá–So 12:00–01:00
Ne 12:00–23:00

 Nekuřácký podnik

Tak jako si typický našinec k pivu objedná nakládaný hermelín nebo utopence, tak si americký rodák objedná pikantní kuřecí křidélka Buffalo. Ale nebojte, vy se za nimi nemusíte trmácet až do Ameriky. V pražské restauraci Na Verandě vám jich naservírují rovnou 1,5 kg a chybět samosebou nebude ani pečivo. Připadá vám to pro jednoho dost? Tak si s sebou vezměte někoho na pomoc.

 

 

O původu této americké pochoutky se tradují tři příběhy, jejichž historie sahá až do roku 1964. Všechny mají společné především dvě věci: město Buffalo a kuřecí křídla v chilli omáčce. Dnes je toto jídlo rozšířeno po celé Americe, a to dokonce i v orientálních chuťových variacích v etnicky zaměřených restauracích.

 

 

Restaurace se nachází v objektu obchodního centra Sokolníky v Kobylisích a má kapacitu 80 osob. V příjemném a pěkném interiéru restaurace vás přivítá milá obsluha a profesionální kuchaři. Pokud to počasí dovolí, využít můžete i předzahrádku.

 

 

Pokud by vám po křidélkách vyprahlo, neváhejte je zalít vaším oblíbeným nápojem. Restaurace svým velkým výběrem nápojů uspokojí požadavky nejen milovníků piv, ale i těch, kteří holdují vínu či nealkoholickým nápojům.

 

 

  • Rezervaci provádějte kvůli ověření kapacity předem na tel. čísle +420 774 742 430, kde nahlásíte kód voucheru.   
  • Vytisknutý voucher si přineste s sebou.  
Kde voucher uplatnit?

Restaurace Na Verandě

Trousilova 1065/6
Praha 8 – Kobylisy
180 00

Telefon: +420 774 742 430
E-mail: naverandepraha@seznam.cz

Zvětšit mapu

Mapa Pro kuřecí křídla Buffalo nemusíte letět až do daleké Ameriky. Stačí si zaletět do restaurace Na Verandě v Praze, kde před vámi na stole přistane doslova kuřecí hostina sestávající z kila a půl pečených kuřecích křídel Buffalo vyšperkovaných chutí sweet chilli omáčky, v níž jsou marinovaná.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze